نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ایران رتبه نخست مرغوبیت صنایع دستی جهان را دارد

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/04/20
کرج- معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ایران به لحاظ مرغوبیت در حوزه صنایع دستی در رتبه نخست جهان قرار دارد . ' محمدحسن صالحی مرام ' روز دوشنبه در حاشیه دومین جشنواره بسته بندی محصولات صنایع دستی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا مرکز البرز افزود: صنایع دستی ایران از لحاظ مرغوبیت و تنوع آثار از گذشته سرآمد تمامی هنرهای صنایع دستی دنیا بوده است . وی اظهار داشت: اکنون 116 اثر صنایع دستی ایران توانسته مهر اصالت و نشانه برتری و مرغوبیت سازمان جهانی یونسکو را دریافت کند و 40 اثر نیز در انتظار دریافت مهر اصالت و نشانه مرغوبیت از این سازمان است. صالحی مرام بیان داشت: دار قالی ، سفال ، نمد ، قلم زنی، صنایع چوب ، قلم کاری و برخی از صنایع دستی در گروه های 15 گانه صنایع دستی ایران از جمله آثار هنری هستند که با همت و خلاقیت هنرمندان مهر اصالت و مرغوبیت سازمان جهانی یونسکو را کسب کرده اند . وی در زمینه ارایه تسهیلات ارزان قیمت به هنرمندان صنایع دستی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده تسهیلات بانکی ارزان قیمت در اختیار تولید کنندگان جهت، ایجاد محوطه کارگاهی و اشتغال زایی و نیز به فعالان بخش صنعت بسته بندی صنایع دستی قرار داده می شود . وی طولانی شدن روند اداری و نیز نداشتن ضامن را از مشکلات صنعتگران برای دریافت تسهیلات خواند و افزود : اینها جزئی از روند اداری است و بانک ها نیز برای بازپرداخت پول و سرمایه خود مجبور به اخذ ضامن و دریافت ضمانت هستند. صالحی مرام یادآور شد: به زودی برای معرفی صنایع دستی ایران و نوع بسته بندی آن نمایشگاهی در یکی از کاخ موزه ها برپا می شود، همچنین موزه ملی هنرهای سنتی در ارگ آزادی - تقاطع خیابان آزادی و امام خمینی (ره) - بعد از ماه مبارک رمضان یکی از برنامه های معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور جهت معرفی صنایع دستی در آینده نزدیک است.