نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قطر در مالزی هتل لوکس می‌سازد

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/04/20
یک شرکت قطری قصد دارد در پایتخت مالزی یک هتل لوکس بسازد. انتظار می‌رود عملیات ساخت این هتل که بیش از 300 اتاق خواهد داشت، در فضایی به وسعت 2/2 هکتار از سال آینده آغاز شود. به گزارش ایسنا، کورپوراسیون قطر اعلام کرد که مجموعه هتل‌هایی را با نام Harrods در کوالالامپور، پاریس، لندن و چین خواهد ساخت. این شرکت محل ساخت هتل لوکس خود را در کوالالامپور در یکی از بهترین نقاط خیابان بوکیت بینتانگ اعلام کرده است. گفته شده است که این هتل با سرمایه‌ي 636میلیون دلاری ساخته خواهد شد و این نهاد قطری با یک شرکت مالزیایی در این کار مشارکت خواهد کرد. انتظار می‌رود عملیات ساخت این هتل که بیش از 300 اتاق خواهد داشت، در فضایی به وسعت 2/2 هکتار از سال آینده آغاز شود. حسین علی العبدالله ـ رییس کورپوراسیون قطر ـ در این‌باره گفت: تلاش می‌کنیم سرمایه‌گذاری خود در مالزی را افزایش دهیم، زیرا اعتقاد داریم اقتصاد این کشور پیشرفت خوبی خواهد داشت.