نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

صدور سفرکارت تک‌ نفره امکان پذير شد

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/04/19
مدير کل دفتر توسعه گردشگري، بازاريابي و تبليغات گفت: صدور سفر کارت تک‌نفره براي عموم، توسعه گردشگري داخلي و توزيع سفر در تمام طول سال را به دنبال دارد. به گزارش ميراث‌آريا(chtn) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، «لادن جعفري‌تهراني» گفت: سفرکارت ملي پيش از اين تنها براي کارمندان دولت و بخش خصوصي به صورت گروهي صادر مي‌شد اما با اجراي طرح صدور سفرکارت تک نفره، اين امکان براي افراد علاقه‌مند و صاحب مشاغل آزاد نيز فراهم شده است. وي با اشاره به تعداد مراکز تحت پوشش سفر کارت ملي، افزود: هم اکنون 421 مرکز اقامتي، 189 مرکز پذيرايي، 269 دفتر خدمات مسافرتي، 40 مرکز فروش صنايع‌دستي و 17 مرکز فرهنگي و تفريحي ارائه دهنده تخفيف در تمام فصول سال هستند و اين تخفيفات در حال حاضر مشمول صاحبان سفر کارت به صورت گروهي و تک نفره مي‌شود. مدير‌کل دفتر توسعه گردشگري، بازاريابي و تبليغات با بيان اين که افراد متقاضي صدور سفر کارت ملي تک نفره مي‌توانند براي ثبت نام به درگاه اينترنتي شرکت مجري سفر‌کارت به آدرس www.safarcard.ir مراجعه کنند، گفت: پس از طي شدن روند ثبت‌نام، بسته اطلاعاتي چگونگي استفاده از سفرکارت به همراه دفترچه راهنماي مراکز مربوطه براي فرد متقاضي ارسال مي‌شود.