نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

انگشتر طلای «جین آستین» به حراج می‌رود

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/04/18
حراجي «ساتبي» انگشتر فيروزه متعلق به جين آستين ـ رمان‌نويس معروف انگليسي ـ را كه ركابي از جنس طلا دارد، هفته‌ي آينده به حراج مي‌گذارد. ارزش اين انگشتر كه خانواده‌ي آستين آن را به حراجي عرضه كرده‌اند، بين 20 تا 30 هزار پوند تخمين زده شده است. يادداشت همراه اين انگشتر متعلق به سال 1863 مدركي است دال بر اينكه اين قطعه‌ي زيورآلات از آنِ نويسنده‌ي «غرور و تعصب» بوده است. اين يادداشت به دست خط «النور آستين» ـ همسر برادر جين آستين ـ براي «كرولاين آستين»، خواهرزاده‌ي اين رمان‌نويس كلاسيك نوشته شده بود. به گزارش بي‌بي‌سي، اين انگشتر در خانواده‌ي آستين دست به دست چرخيد تا اينكه چندي پيش با حراجي «ساتبي» تماس گرفته شد و گفته شد كه قطعه‌ي فروش انگشتري متعلق به خالق رمان «اما» دارند. برخي از كارشناسان بر اين باورند كه اين انگشتر از سوي «تام لفروي»، نامزد ايرلندي جين به او هديه داده شد. بعضي نيز معتقدند احتمال مي‌رود «هنري»، برادر جين كسي بوده كه اين انگشتر را به او داده است. انگشتر طلاي آستين با نگين فيروزه‌اي رنگش دهم جولاي در «ساتبي» لندن همراه با اولين ويرايش‌هاي آثار ماندگار اين نويسنده به قلم خودش چكش حراج مي‌خورد. ایسنا