نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دو عاج فیل ماموت 15 میلیون ساله در مراغه كشف شد

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/04/17
مدیركل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: دو عاج فیل ماموت مربوط به 15 میلیون سال قبل در مراغه كشف شد. بیوك رییسی، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یكی از عاج فیل ها 180 سانتی متر و دیگری 60 سانتی متر طول دارد كه با كاوش های پژوهشگران و كاوشگران موسسه ملی تحقیقات فسیل ایران در منطقه فسیلی مراغه كشف شده است. وی ادامه داد: این فسیل ها با كمترین امكانات كشف شده و هنگام كاوش نیز كمترین آسیبی به این عاج ها نرسیده و تحقیقات نهایی در ارتباط با این دو فسیل همچنان ادامه دارد. وی اضافه كرد: روشی كه عاج ماموت ها كشف و استخراج شده روشی جدید و مطلوب برای كشف فسیل است. وی خاطرنشان كرد: طبق برنامه های موسسه ملی تحقیقات فسیل ایران و اداره كل حفاظت از محط زیست تلاش می شود با اخذ مجوز، كاوش ها در منطقه فسیلی مراغه ادامه یابد و منطقه فسیلی مراغه به عنوان اولین اثر ملی- طبیعی فسیلی به مساحت 10 هزار و 26 هكتار ثبت شده ‌و در آخرین مطالعات صورت گرفته فسیل‌های اجداد ماموت، زرافه و آهو در این منطقه كشف شده ‌است. شهرستان مراغه با 250 هزار نفر جمعیت در 147 كیلومتری جنوب تبریز مركز آذربایجان شرقی واقع است.