نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

یک میلیاردگردشگر تا پایان سال 2012

تعداد بازدید : 212
تاریخ : 1391/04/17
دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی از وجود یک میلیارد گردشگر تا پایان سال 2012 در سطح کشورها خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، طالب ریفاعی دربخشهایی از پیام خود به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین المللی شیراز بیان کرده است: این نمایشگاه در حالی برگزار می شود که صنعت گردشگری جهان با رشد چشمگیر، یکی از برهه های زمانی درخشان خود را تجربه می کند، با وجود محدودیتها و موانع اقتصادی موجود در بسیاری از بازارهای اصلی مولد گردشگری اروپا و آمریکای شمالی، تعداد گردشگران بین المللی شاهد رشد تقریبا شش درصدی در چند ماهه آغازین سال 2012 بوده است که این امر به نوبه خود نوید بخشی برای فعالان صنعتی گردشگری است. در ادامه این پیام آمده است: گردشگری بین المللی کماکان این مسیر رشد و ترقی را می پیماید، تا پایان سال 2012 معادل یک میلیارد گردشگر مرزهای بین المللی را در می نوردند و از این رهگذر بالغ بر یک تریلیون دلار را عاید جوامع و کشورهای میزبان می کنند. یکایک این گردشگران به نوبه خود بخشی از یک صنعت قوی هستند، صنعتی که پنج درصد gdp ، یک شغل از هر 12 شغل و 30 درصد از صادرات خدمات جهان را در ید اختیار خود دارد. دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی در ادامه پیام خود تصریح کرده است: امروزه گردشگران بین المللی نه تها به مقاصد بیشتر بلکه به مقاصد دورتر سفر می کنند. در طول 10 سال گذشته مقاصد گردشگری نوظهور پدیدار شده اند و درهای جهان به روی همگان گشوده شده است. در سال 2000 اقتصادهای نوظهور سهمی معادل 38 درصد از گردشگران بین المللی را به خود اختصاص داده اند، در سال 2011 این رقم به 47 درصد افزایش یافت، در حال حاضر تقریبا نیمی از 982 میلیون گردشگر بین المللی ورودی جهان به کشورهای دارای اقتصاد نوظهور سفر می کنند. در ادامه این پیام آمده است: جمهوری اسلامی ایران کشوری با میراث طبیعی، تاریخی و فرهنگی منحصر به فرد و بی بدیل، امروزه در جایگاهی قرار گرفته که می تواند از این رشد فوق العاده به نحو مطلوبی بهره مند گردد. طی سالهای گذشته جمهوری اسلامی ایران از طریق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همکاری تنگاتنگی را با سازمان جهانی جهانگردی در جهت توسعه پایدار صنعت گردشگری رو به رشد کشور داشته است. دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی همچنین بیان کرده است: نمایشگاه بین المللی گردشگری شیراز با گردهم آوردن کشورهای مختلف و نقش آفرینان فعالان بخش خصوصی گردشگری، قطع یقین نقش مهمی را در جلب توجه جهانیان به جاذبه های بی شمار گردشگری ایران و همچنین تدوین راهبردهای مورد نیاز رشد گردشگری این کشور در آینده پیش روی ایفا خواهد نمود. در ادامه پیام آمده است: اینجانب اطمینان دارم شهر شیراز که پیشتر میزبان پنجمین گردهمایی شهرداران جاده ابریشم سازمان جهانی جهانگردی در سال 2010 بوده است این بار نیز موفقیت جدیدی را رقم خواهد زد و نمایشگاه حاضر را به بهترین و مطلوب ترین نحو ممکن اجرا خواهد نمود. ریفاعی در ادامه عنوان کرده است: دوست عزیز و ارجمند جناب آقای مهندس موسوی در پایان به جنابعالی اطمینان می دهم که سازمان جهانی جهانگردی قویا خود را متعهد به حمایت از حضرتعالی و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در راستای توسعه پایدار گردشگری در کشور زیبای شما ایران می داند.