نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف يك نقشه‌‌ي منحصربه‌فرد در آلمان/ عکس

تعداد بازدید : 224
تاریخ : 1391/04/17
يك نقشه‌‌ي منحصربه‌فرد به‌طور تصادفی در کتابخانه‌ي دانشگاه مونیخ در آلمان پيدا شد. به گزارش ايسنا، دو پژوهشگر آلمانی به‌طور تصادفی موفق به كشف يك نقشه‌‌ي منحصربه‌فرد در کتابخانه‌ي دانشگاه مونیخ در كشور آلمان شدند. به گزارش خبرگزاري فرانسه، اين نقشه در سال 1517 ميلادي توسط يك نقشه‌كش مشهور به نام «مارتين والدزه‌‌‌مولر» کشیده شده و صدها سال در قفسه‌هاي کتابخانه‌ي دانشگاه مونیخ خاك مي‌خورده است. نقشه‌ي کشف‌شده حدود 30 سانتی‌متر طول دارد و در آن، خشکی‌ها و آب‌های كره‌ي زمین به‌شکل ۱۲ نوار لوزی‌مانند مجزا از هم ترسيم شده‌اند، اين در حالي است كه فقط چهار نمونه از این نقشه وجود دارد كه سه نمونه‌ي ديگر در موزه‌هايي در آمریکا، آلمان و نزد يك مجموعه‌دار نگهداري مي‌شوند.