نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دبی با کسب رتبه «دهم»، شهرهای شاخص جهان را پشت سر گذاشت

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/04/14
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ طبق شاخص‌های موجود در شرکت کارت اعتباری "مستر کارت"، دبی با کسب رتبه "دهم" مقصدهای توریستی جهان و محبوب‌ترین مقصد توریستی خاورمیانه و آفریقا، شهرهایی چون نیویورک، شانگهای و آمستردام را پشت سرگذاشت. همچنین امارات با 8.8 میلیون توریست بین‌المللی در سال 2012 موفق به کسب حدود 8.8 میلیارد دلاردرآمدی شده‌است که از محل پولی که گردشگران دراین کشور خرج می‌کنند، بدست می‌آید. توجه به میزان هزینه‌ای که گردشگران با کمک کارت‌های اعتباری این شرکت خرج می‌کنند، دبی امسال رتبه دهم را بخود اختصاص داده‌است. براساس بررسی‌های انجام شده براساس شاخص‌های ثبت شده در شرکت جهانی مستر کارت، و با توجه به میزان هزینه‌ای که گردشگران با کمک کارت‌های اعتباری این شرکت خرج می‌کنند، دبی امسال رتبه دهم را بخود اختصاص داده‌است. براین اساس دبی بسیاری شهرهای مهم جهانی همانند نیویورک، آمستردام، کوالالامپور و شانگهای پیشی گرفته است. این امارت‌نشین کوچک در بخش توریسم داخلی نیز از رتبه هشتم به نهم ارتقا یافته است. دراین میان شهر، لندن همچنان مقام برتر جهانی را به عنوان برترین مقصد توریستی از نظر میزان پولی که توسط توریست‌ها خرج می‌شود، برای دو سال پیاپی بدست آورده و پاریس، بانکوک، سنگاپور ، استانبول، هنگ کنگ ، مادرید، دبی به ترتیب ردیف‌های دوم تا دهم را بخود اختصاص داده‌اند. شهرهای فرانکفورت و کوالالامپور، سئول، رم و نیویوک، شانگهای و بارسلونا، میلان و آمستردام، ونیز و پکن و سپس تایپه در ردیف‌های 11 تا 20 این جدول قرار گرفته‌اند. طبق همین شاخص‌ها پیش‌بینی شده‌است که میزان پول خرج شده در دبی توسط توریست‌ها در سال 2012 با 18.9 درصد رشد، به 1.4 میلیارد دلار برسد. همچنین پیش بینی شده‌است که تعداد بازدید کنندگان در سال 2011 به 15.3 درصد رشد بیش از سال گذشته برسد. طبق همین بررسی‌ها اقداماتی چون احداث هتل‌های هفت ستاره، احداث بلندترین ساختمان جهان دردبی، نقش موثری در احراز این جایگاه داشته‎است. همچنین دبی سه سال متوالی است که در کل منطقه خاورمیانه و آفریقا محبوب‌ترین مقصد توریستی شناخته شده و از نظر میزان پول خرج شده توسط توریست‌ها نیز مقام بیشترین میانگین را در منطقه یاد شده دارد. تحقیقات یاد شده، 132 شهر را درسراسرجهان مور دبررسی قرار داده است.