نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ارائه اطلاعات مبهم، عامل توقف نماد بانک‌گردشگري در فرابورس

خبرگزاري ميراث فرهنگي ـ گروه گردشگري ـ نماد بانک گردشگري در فرابورس از تاريخ 29 آبان ماه سال جاري بسته شده و اين وضعيت سرگرداني سهامداران بانک را به دنبال داشته است. به گزارش CHN، بسته شدن نماد بانک گردشگري در فرابورس هيچ واکنش رسمي از سوي مقامات اين بانک به همراه نداشته و تنها مديران مياني و افراد منتسب به بانک در اظهارنظرهايي غيررسمي، فضاي منفي رسانه‌اي عليه بانک گردشگري را عامل بسته شدن نماد اين بانک در فرابورس اعلام کرده بودند. اين در حالي است که مديرعامل شرکت فرابورس نظر کاملا متفاوتي دارد. اميد قائمي مديرعامل شرکت فرابورس عامل رسانه‌اي شدن حاشيه‌هاي بانک گردشگري را به عنوان علت توقيف نماد اين بانک را رد کرد. وي به CHN گفت: با توجه به اين که اطلاعات اين بانک به روز نشده و يا از سوي هيات مديره منتشر نشده است به دستور سازمان بورس و اوراق بهادار نماد بانک گردشگري را متوقف کرديم. وي افزود: منتظر ارائه اطلاعات از سوي بانک گردشگري هستيم و در صورتي که اطلاعات اين بانک تکميل شود نمادش بازگشايي مي شود. به گزارش CHN زماني نماد يک شرکت در فرابورس متوقف مي شود که شرکت موردنظر داراي اطلاعات مبهمي باشد و از آنجايي که اين اطلاعات تاثيرگذار در قيمت سهام است، لذا نماد شرکت طي مدت زماني توسط شرکت فرابورس و يا به خواسته شرکت موردنظر متوقف مي‌شود تا از اين طريق اطلاعات به روز شده و در اختيار سهامداران و خريداران قرار گيرد. به روز کردن اطلاعات شرکتها شامل تعديل پيش بيني سود هرسهم(EPS)، برگزاري مجمع، است و حتي عدم انتشار اطلاعيه نيز مي تواند از مهمترين دلايل توقف نماد باشد. اميرحمزه مالمير، مدير نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار نيز با تائيد موضوع فوق به CHN، گفت: «به علت ابهام در ارائه اطلاعات از سوي بانک گردشگري، تا اطلاع ثانوني نماد اين بانک به دستور سازمان بورس و اوراق بهادار متوقف شده است.» وي با بيان اين که اتفاقات و حواشي بانک گردشگري و رسانه‌اي شدن آن ارتباطي به توقف نماد اين بانک ندارد خاطر نشان کرد: «مسئله اين‌است که صحت و سقم اطلاعات بانک گردشگري داراي ابهام بود در نتيجه نماد آن از سوي سازمان بورس و اوراق بهادار متوقف شد و تا زماني که هيات مديره اين بانک، اطلاعاتي که سازمان بورس را اقناع کند ارائه ندهد نماد اين بانک همچنان بسته مي‌ماند.» مدير نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار درپاسخ به اين سوال که بسته شدن نماد اين بانک چه عواقبي براي سهامداران دارد اذعان داشت: «سهامداراني که از قبل سهام اين بانک را خريداري کردند تا بازگشايي نماد نمي توانند خريد و فروشي انجام دهند اما در شرايطي که ابهامات اين بانک رفع شود و مسئولان سازمان بورس و اوراق بهادار به يک اطمينان نسبي برسند نماد اين شرکت بازگشايي مي شود.» مالمير در ادامه در خصوص مدت زمان بازگشايي نماد عنوان کرد: «‌نمي توان زمان مشخصي براي بازگشايي نماد بانک گردشگري ارائه کرد اما جند مسئله در بازگشايي نماد اين بانک مدنظر قرار مي گيرد که از آن جمله مي‌توان به ارائه اطلاعات کامل که داراي هيچ ابهامي نباشد و همچنين ارائه اين اطلاعات نياز به اطلاعات جديدتري نداشته باشد اشاره کرد در نتيجه بايددر خصوص بازگشايي نماد بانک گردشگري تمام زوايا را بررسي کرد تا به يک اطمينان نسبي برسي .»