نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف گور دسته‌جمعي 2هزار ساله سربازان در دانمارک

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/04/14
باستان‌شناسان دانمارکي از شناسايي بقايايي از اجساد 200 جنگجوي ژرمن در مناطقي از اين کشور که تحت تملک امپراتوري روم بود، خبر دادند. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از رويتز، اين افراد که کاملا مثله شده بودند، به اعتقاد باستان‌شناسان در نبردهاي قبيله‌اي و در حدود 2 هزار سال پيش کشته شده و در يک گور دسته جمعي دفن شده‌اند. با توجه به کاوش‌هاي صورت گرفته، باستان‌شناسان احتمال مي‌دهند گور کشف‌شده، مساحتي بزرگ‌تر از مقدار کنوني داشته باشد و اجساد بيشتري نيز در اين منطقه دفن شده باشند. «کالر هولست»، سرپرست گروه اکتشاف، گفت: نخستين نشانه از گور در سال 2009 با کشف جسد يک پسر 13 ساله به دست آمد. آثار موجود روي استخوان‌ها ثابت مي‌کرد که اين نوجوان به صورت خشونت‌آميزي کشته شده است. وي با اشاره به اين که در يافته‌ها نشانه‌اي از هويت قاتلان يا مقتولان وجود ندارد، افزود: هيچ اطلاعي درباره اين که اجساد کشف‌شده متعلق به اين کشور يا متعلق به نيروهاي بيگانه بوده‌اند به دست نيامده و اين نشان از پيچيده بودن اين اکتشاف دارد. به گزارش ميراث آريا، باستان‌شناسان معتقدند اين گور حاصل نبرد ميان رومي‌ها و ژرمن‌ها در عصر آهن بوده است؛ نبردي که براي وسعت بخشيدن به قلمرو امپراتوري روم صورت گرفت اما نتيجه‌اي نداشت.