نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

یک روز پس از ثبت جهانی؛ بخشی از حریم مسجد جامع اصفهان تخریب شد

در حالی‌که مسجد جامع اصفهان به تازگی وارد فهرست میراث جهانی شده‌است، خانه و حمامی که گفته می‌شود قدمتی تاریخی داشته‌اند و در حریم این مسجد واقع شده بودند توسط شهرداری تخریب شد. یک روز پس از ثبت جهانی مسجد جامع اصفهان خبر از تخریب حمام تاریخی متعلق به دوره قاجار و خانه مجاور آن، به گوش می‌رسد. گفته می‌شود این حمام در حریم مسجد جامع قرار گرفته بود و در نقشه‌های تهیه شده توسط میراث فرهنگی نیز واجد ارزش‌های تاریخی به‌شمار می‌رفت. به‌گزارش CHN، گفته می‌شود تخریب‌ها از یک روز قبل از ثبت جهانی مسجد جامع اصفهان آغاز شده و همچنین بخشی از بافت پشت مسجد جامع نیز تخریب شده‌است. «شاهین سپنتا»، فعال میراث‌ فرهنگی اصفهان در این‌باره به CHN گفت: «حمام تاریخی که در حریم مسجد جامع قرار داشت یک روز قبل از ثبت جهانی به‌ همراه خانه تاریخی مجاور آن توسط شهرداری تخریب شد. این حمام در گذر تاریخی هارونیه (هارون ولایت) واقع بود و با بناهای پیرامونش در نقشه‌های شرکت مشاور نقش‌جهان به عنوان اثر تاریخی واجد ارزش نام‌گذاری شده‌بود. این شرکت، مشاور پیمانکار طرح احیاء میدان عتیق اصفهان است.» اما نکته مهم این‌ است که حمام تاریخی تخریب شده، در حریم ثبتی مسجد جامع عتیق قرار دارد و شهرداری به‌هیچ وجه حق تخریب آن را نداشت. به‌گفته سپنتا، «یک سقاخانه تاریخی متعلق به دوره صفوی هم در کنار این حمام بود که شهرداری چندی پیش قصد تخریب آن را داشت و صدماتی هم به آن وارد شد اما با دخالت سازمان میراث فرهنگی از تخریب کامل آن جلوگیری شد».