نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

مسجد جامع اصفهان الگوي ساخت مساجد در آسياي مرکزي بوده است

کارشناسان شوراي ثبت جهاني يونسکو در گزارش نهايي خود براي راي گيري ثبت جهاني مسجد جامع عتيق اصفهان، اين بنا را به عنوان يک الگو براي ساخت مساجد در آسياي مرکزي توصيف کردند. به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري اصفهان، در بيانيه پاياني شوراي ثبت جهاني آمده است: مسجد جامع اصفهان نمايانگر پيشرفت و توسعه معماري و هنر اسلامي در طي هزار سال است. در اين گزارش آمده است: مسجد جامع اصفهان در مرکز شهر تاريخي اصفهان واقع شده و اين نشانگر زيبايي‌هايي از پيشرفت و توسعه معماري مساجد در طي 12 سده تاريخي است و به عنوان قديمي ترين نمونه با معماري خاص خودش در ايران است. بنابر اين گزارش ، در اين بيانيه کارشناسان يونسکو با اشاره به محوطه 20 هزار متر مربع مسجد جامع آن را به عنوان نخستين بناي اسلامي که داراي سيستم ارگانيک چهار ايوانه از پيش از اسلام بوده و به معماري دوران اسلامي انتقال يافته و در آن معماري اسلامي به‌کار رفته، توصيف کرده‌اند. در اين بيانيه همچنين آمده است: گنبد مسجد جامع اصفهان به صورت دولايه است که باعث شده ساير معماران در ساخت بناي خود در منطقه از معماري گنبد مسجد جامع اصفهان الهام گيرند. همچنين در اين بيانيه به تزئينات مسجد جامع اصفهان اشاره شده و اين تزئينات را بسيار جالب و زيبا توصيف کرده است. گفتني است، در ايران 15 بناي تاريخي به ثبت جهاني رسيده و در اصفهان نيز پس از ميدان امام اصفهان (ثبت در سال 1358)، باغ موزه چهلستون و باغ فين کاشان (ثبت در سال 1390 )، مسجد جامع اصفهان در تيرماه امسال به عنوان چهارمين اثر به ثبت جهاني رسيد.