نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

محو دیوارنویسی سی‌وسه پل با وصله پینه شهرداری

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/04/12
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ چند روز پیش درحالی بخش‌هایی از دیواره سی‎و‌سه‌پل توسط شهرداری اصفهان برای از بین رفتن شعارها، الفاظ رکیک و یادگاری‌نویسی‌ رنگ آمیزی شد که هم‌اکنون دیواره سی‌وسه‌پل مملو از وصله‌هایی شده که چشم هر بیننده‌ای را آزار می‌دهد. به‌گزارش CHN، درحالی بخش‌های وسیعی از دیواره سی و سه‌پل به‌منظور از بین بردن شعارها و الفاظ رکیک رنگ آمیزی شد که کارشناسان این اقدام شهرداری را کاملا غیراصولی می‌دانند؛ با این حال معاون خدمات شهری، شهرداری اصفهان با اجتناب از به‌کار بردن کلمه رنگ آمیزی به لکه‌گیری اشاره می‌کند. «محسن رنجبر» معاون خدمات شهری، شهرداری اصفهان در این‌باره به CHN گفت: «هر گونه اقدامی در جهت حفظ و نگهداری ابنیه تاریخی با نظارت سازمان میراث‌فرهنگی اصفهان انجام می‌شود.» به‌گفته وی، از آنجایی‌که سازمان میراث‌فرهنگی مرتب برای حفظ و نگهداری آثار از شهرداری درخواست کمک می‌کند شهرداری هم وظیفه خود می‌داند که برای حفظ شهر و ابنیه تاریخی همکاری‌های لازم را به‌عمل آورد اما در مباحث تخصصی همواره نظارت مرجع متخصص سازمان میراث‌فرهنگی وجود داشته است. وی در خصوص اینکه برخی کارشناسان معتقدند این اقدام شهرداری غیراصولی بوده و رنگ آمیزی سی‌وسه‌پل کارشناسانه نبوده به CHN گفت: «رنگ آمیزی واژه جالبی نیست و نباید به‌کار برده شود چراکه شهرداری رنگ‌آمیزی نکرده اگر هم اقدامی انجام داده لکه‌گیری‌هایی با نظارت سازمان میراث‌فرهنگی بوده است.» وی در پاسخ به این پرسش که آیا شهرداری رنگ آمیزی سی‌و‌سه‌پل را انجام داده یا خیر ادامه داد: «من نه کاملا تایید می‌کنم نه تکذیب. شهرداری به‌صورت کاملا قانونی اگر تقاضایی از سوی میراث‌ وجود داشته باشد برای حفظ و حراست ابنیه تاریخی انجام می‌دهد.» این درحالی است که به گفته فعالان میراث‌فرهنگی اصفهان، رنگ آمیزی دیواره سی و سه‌پل برای از بین بردن الفاظ رکیک، شعار و یادگاری‌نویسی هر ساله به‌صورت روتین توسط شهرداری انجام می‌شود.