نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بازديد سه ساعته رئيس سازمان ميراث فرهنگي کشور از موزه ملي ايران

معاون‌رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري کشور صبح امروز از موزه ملي ايران بازديد کرد. به گزارش ميراث آريا(chtn)، «سيد حسن موسوي» معاون‌رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري با حضور در موزه ملي ايران ‌از بخش‌هاي مختلف اين موزه بازديد به عمل آورد. در اين بازديد سه ساعته رئيس سازمان ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري از بخش‌‌هاي مختلف موزه ملي ايران بازديد و از نزديک در جريان آخرين وضعيت اين موزه قرار گرفت. داريوش اکبرزاده رئيس موزه ملي ايران در اين ديدار توضيحات لازم را در ارتباط با آخرين وضعيت موزه به معاون رئيس‌جمهور ارائه داد. خاطرنشان مي‌شود؛ مهندس موسوي جمعه هفته گذشته نيز از کاخ موزه گلستان، کاخ نياوران و کاخ سعدآباد بازديد و از نزديک روند فعاليت اين موزه‌ها را مورد بررسي و ارزيابي قرار داد.