نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

با هدف جذب هفت و نيم ميليون گردشگر خارجي

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/04/12
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- در راستاي جذب هفت و نيم ميليون گردشگر خارجي في مابين اداره کل توسعه گردشگري، بازاريابي و تبليغات، معاونت گردشگري با معاونين گردشگري استان‌ها ميثاق‌نامه گردشگري امضا مي‌شود. اين ميثاق‌نامه براساس شاخص‌هاي استان‌ها و سهميه بندي ميزان جذب گردشگر خارجي براساس ظرفيت هر استان در رابطه با اجرايي شدن جذب هفت و نيم ميليون گردشگري خارجي از سوي رياست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري تنظيم مي‌شود. بنابراين ميثاق‌نامه که با فراگيري مناطق مختلف گردشگري در شمال ، جنوب ، شرق ، غرب و مرکز خواهد بود؛ متوليان با حضور در معاونت گردشگري آن را به امضا رسانده و متعهد به جذب درصدي از گردشگران خارجي مي‌شوند. ياد آور مي‌شود؛ هم اکنوت مسوولان مناطق گردشگري مرکزي و جنوب در معاونت گردشگري حاضر شده و تا دقايقي ديگر با حضور معاون گردشگري کشور و مديرکل توسعه گردشگري بازاريابي و تبليغات اين ميثاق نامه را امضا خواهند کرد و روزهاي آينده ديگر مناطق نيز به همين منظور در معاونت گردشگري حضور خواهند يافت تا در اين زمينه با امضاي ميثاق نامه جذب هفت و نيم ميليون گردشگر خارجي عملياتي شود. منبع خبر: خبرگزاری میراث آریا (chtn)