نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف عتيقه 5 ميلياردي + عکس

تعداد بازدید : 209
تاریخ : 1391/04/10
فرمانده انتظامي شهرستان حاجي آباد استان هرمزگان از کشف عتيقه 5 ميليارد ريالي و دستگيري 2 قاچاقچي عتيقه در اين شهرستان خبر داد . به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ ناصر آبزن اظهار داشت : مأموران پليس اطلاعات و امنيت عمومي شهرستان حاجي آباد با انجام فعاليت شبانه روزي و بهره گيري از شيوه هاي پليسي و همکاري خوب مردمي دو نفر از قاچاقچيان اشياء عتيقه را در سطح شهرستان شناسايي کردند. وي افزود : مأموران انتظامي شهرستان با انجام اقدامات پليسي، متهمان را در حالي که با يک دستگاه خودرو سواري قصد قاچاق و جابجايي اشياء عتيقه به يکي از شهرستان هاي هم جوار را داشتند در يک اقدام ضربتي و غافلگيرانه با خودرو متوقف و در بازرسي از آن 13 قطعه اشياء عتيقه جمعاً به ارزش 5 ميليارد ريال که به طرز ماهرانه اي در خودرو جاسازي شده بود کشف و ضبط و در اين رابطه 2 نفر قاچاقچيان عتيقه را دستگير کردند. فرمانده انتظامي حاجي آباد خاطرنشان کرد : متهمان دستگير شده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي شهرستان معرفي و اشياء مکشوفه به ميراث فرهنگي شهرستان تحويل شدند.