نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بقایای جانوران پیش از تاریخ در صربستان كشف شد

تعداد بازدید : 221
تاریخ : 1391/04/10
كشف بقایایی از ماموت ها در شرق صربستان كه دوره حیات آنان تا یكصد هزار سال پیش نیز برآورد می شود، پژوهشگران را برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی زیست این جانوران منقرض شده و شرایط محیطی امیدوارتر كرده است. به گزارش خبرگزاری فرانسه از بلگراد، 'مومیر كوراتس' دیرین شناس صرب كه مسئول این عملیات است، گفت: در كشف انجام شده بقایای حداقل هفت ماموت در یك معدن در شرق صربستان كشف شده است. وی افزود: با توجه به اینكه مرحله آغاز عملیات در حال انجام است، انتظار می رود با تداوم حفاری بقایای بیشتری از این حیوانات كشف شود. براساس گزارش اعلام شده، بقایای این جانوران در عمق 30 متری معدن 'كاستولاتس' در 70 كیلومتری جنوب شرقی بلگراد كشف شده است. دیرین شناسان سال 2009 نیز در همین منطقه به استخوان ها و بقایای یك ماموت ماده كه به نام ویكا ثبت شد دست یافتند كه قدمت آن یك میلیون سال تخمین زده شد. پژوهشگران تخمین می زنند كه كشف جدید به دیرینگی مورد قبلی نیست و احتمالا بقایای ماموت های در معدن 'كاستولاتس' متعلق به یكصد هزار سال قبل باشد.