نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بهترين رستوران سال دنيا

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/04/10
در هر سفر و گردشي، مساله خورد و خوراك يا محلي براي خوردن غذا بسيار مهم است. در جهان گروه‌هاي بسياري به شغل آشپزي يا اداره مكان‌هايي همچون رستوران‌هاي بزرگ و كوچك و نمونه‌هايي از اين قبيل مشغول هستند.‌ بسياري از كشورها براي جذب گردشگر به اين مساله بسيار توجه مي‌كنند و در كنار اماكن طبيعي و تاريخي كه گردشگر بسياري را به سوي خود جلب مي‌كند، امكاناتي از اين دست را فراهم مي‌نمايند. اين مساله موجب شده تا رقابتي تنگاتنگ بين رستوران‌هاي مختلف، بزرگ و شاخص دنيا به وجود آيد كه هر كدام از آنها تلاش مي‌كنند در سطح جهاني مطرح شده و به عنوان بهترين رستوران شناخته شوند. مرجع اصلي شناسايي و معرفي بهترين رستوران جهان، اتحاديه جهاني رستوران‌هاي دنياست كه هر ساله با بررسي كيفيت و عملكرد رستوران‌هاي مشهور دنيا، از بين 50 رستوران نمونه و برتر، يكي را به عنوان بهترين و برترين رستوران جهان انتخاب مي‌كند‌. در سال 2012 ـ 2011، رستوران «نوما» عنوان بهترين رستوران سال را دريافت كرد. اين رستوران به شكستن دستور پخت غذاها به صورت كليشه‌اي و معمولي پرداخت و روشي نو و تازه ايجاد كرد كه در نوع خود همانند توفاني در آشپزي و رستوران‌داري به حساب مي‌آيد. واژه نوما از دو واژه دانماركي گرفته شده كه معناي غذاي شمال اروپا و اسكانديناويايي را مي‌رساند و در اين رستوران براي پخت غذاهاي ويژه اين منطقه سرمايه‌گذاري و برنامه‌ريزي شده است. اين رستوران سه سال پياپي (2010، 2011 و 2012) است كه عنوان بهترين رستوران سال دنيا را از آن خود كرده است. رستوران نوما در سال 2004 ميلادي در شهر كپنهاگ كشور دانمارك پايه‌گذاري شد. در حقيقت سرآشپز و مديران اين رستوران پله‌هاي موفقيت را بسيار سريع طي كرده و تنها پس از سه سال تلاش، رتبه پانزدهم بهترين رستوران‌هاي جهان را كسب كردند. پس از به دست آوردن اين موفقيت، تمام كاركنان اين رستوران براي بهتر شدن كار و كيفيت غذاهاي ارائه شده، نهايت تلاش خود را انجام دادند و در نهايت در سال 2008 رتبه دهم و يك سال پس از آن رتبه سوم بهترين رستوران در سطح جهاني را كسب كردند و پس از آن با ادامه اين روند به هدف اصلي خود دست پيدا كرده و در حال حاضر سه سال پياپي است كه عنوان بهترين رستوران جهان را در دست دارند. بنيانگذاران اين رستوران رنه ردزپي و كلاوس ماير هستند كه آشپزي شمال اروپا و اسكانديناويايي را به گونه‌اي ديگر انجام دادند و براي مشتري‌هايشان سبك نويني در پخت اين گونه غذاها ارائه كردند. جالب است بدانيد دو بشقاب مهم و پرطرفدار اين رستوران مرغ و تخم‌مرغ است. مترجم: نيروانا حسيني/جام جم