نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

راه‌اندازی تورهای شبانه تهرانگردی برای ماه رمضان

تعداد بازدید : 203
تاریخ : 1391/04/10
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- محمد حسین فراهانی اظهار داشت: با آغاز به کار کارگروه گردشگری برای فصل تابستان در استان تهران، تصمیم بر این شده است تا تورهای شبانه گردشگری دوباره فعال شوند. وی افزود:‌ با آغاز ماه مبارک رمضان، فعالیت مردم در روز کاهش می‌یابد و پس از افطار، فرصت مناسبی برای سفرهای کوتاه‌مدت داخل تهران است که به همین منظور تورهای گردشگری شبانه را فعال خواهیم کرد. مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران تصریح کرد: ماهیت این تورها عمدتاً مذهبی و تاریخی خواهد بود به طوری‌که بازدید از امامزاده‌ها، اماکن مذهبی و زیارتگاه‌ها یکی از اجزای این تورها تعریف خواهد شد. فراهانی از 4 برابر شدن تعداد بازرسی‌ها با آغاز فصل سفرهای تابستانی خبر داد و گفت: از اتحادیه‌ و انجمن دفاتر خدمات گردشگری خواسته‌ایم تا خودشان نیز بر عملکرد آژانس‌های گردشگری نظارت داشته باشند تا تابستان امسال با کمترین تخلف در ارائه خدمات به گردشگران، مواجه باشیم. منبع خبر: خبرگزاری فارس (farsnews)