نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هواپیمایی امارات کوتاه آمد؛ وثیقه 30 میلیونی تبدیل به چک ضمانت شد

خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه گردشگری ـ در حالی دفاتر خدمات مسافری در ایام پایانی سال و آغاز سال جدید درگیر فروش بلیت و ارائه خدمات هستند که افزایش نرخ ارز نه تنها منجر به کاهش سفر و رکود بازار شده بلکه مشکلات جدیدتری برای دفاتر خدمات مسافری به وجود آمده که از آن جمله می توان به طلب وثیقه 30 میلیون تومانی توسط شرکت هواپیمایی امارات اشاره کرد. به گزارشCHN، هفته گذشته طی خبری شرکت هواپیمایی امارات اعلام کرد که دفاتر خدمات مسافری که تمایل به فروش بلیت هواپیمایی امارات را دارند، باید وثیقه 30 میلیون تومانی ارائه دهند. این در حالی است که مدیر شرکت هواپیمایی امارات این اقدام را در همه کشورها عادی دانست و گفته بود که این یک معامله تجاری ـ بازرگانی است. اما پس از مخالفت هایی‌که با این خواسته شرکت هواپیمایی امارات شد، سازمان هواپیمایی کشور اعلام کرد که اماراتی ها از خواسته خود کوتاه آمدند و به همان دریافت چک راضی شده اند. "عباس مسیبی" مدیرروابط عمومی سازمان هواپیمایی کشور به CHN، گفت:« هفته گذشته شرکت هواپیمایی امارات طی تقاضایی خارج از عرف خواستار ارائه وثیقه 30 میلیون تومانی برای فروش بلیت خود از سوی دفاتر خدمات مسافری شده بود که این امر واکنش برخی مسئولان را به همراه داشت. اما امروز طی جلسه‌ای، مصطفی‌الجبری، مدیر شرکت هواپیمایی امارات اعلام کرد که دفاتر خدمات مسافری به جای وثیقه 30 میلیون تومانی می توانند چک ضمانت بدهند.» منبع : لست سکند