نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

اکتشاف بی‌سابقه‌، باستان‌شناسان انگلیسی را متحیر کرد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/04/07
كشف بي‌سابقه‌ي بقاياي استخوان‌هاي يك زن و يك گاو در كنار يكديگر، موجب شگفتي باستانشناس در انگليس شده است. در جريان كاوش‌هاي باستان‌شناسان انگليسي در قبرستاني تاريخي در منطقه‌ي «كمبريج شاير» انگليس، روز گذشته (سه‌شنبه) در جريان كشفي كه موجب شگفتي آنها شد، بقاياي استخوان‌هاي يك زن و يك گاو در كنار هم كشف شدند. به گزارش بي‌بي‌سي، اين كشف از آن جهت يك نمونه‌ي نادر در قاره‌ي اروپا محسوب مي‌شود كه تاكنون در قبرهاي متعلق به آنگلوساکسون‌ها، تنها استخوان‌هاي يك مرد جنگجو و اسبش كشف شده و سابقه نداشته كه يك زن به همراه يك گاو دفن شود. پروژه‌ي كاوش محوطه تاريخي محل كشف اين استخوان‌ها كه قدمت آن بين 1500 تا 1050 سال برآورد شده است، براي كشف ديگر آثار تاريخي احتمالي همچنان ادامه دارد.