نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ساخت هتلي ويژه مردگان/ عکس

تعداد بازدید : 211
تاریخ : 1391/04/07
هتل «لاستل» واقع در حومه شهر «يوكوها» ژاپن ظاهري همانند ديگر ساختمان‌ها دارد اما با اين تفاوت كه محلي براي نگه‌داري اموات است. در حقيقت ساختمان اين هتل از بيرون به گونه‌اي به نظر مي‌آيد كه حتي زوج‌هاي جوان آن را براي اقامت چند روزه خود انتخاب مي‌كنند اما اين مكان مقصد زوج و مسافر نيست و فقط براي كساني است كه قصد دارند براي هميشه اين جهان را ترك كنند. «ترامورا»، مدير اين هتل قصد دارد كه اين ساختمان را توسعه دهد و دومين شعبه اش را در فضايي بزرگتر كه محل نگه‌داري حداقل 40 جسد باشد، بسازد. مدير اين هتل توانسته است از راه اندازي اين هتل منافع مالي خوبي به دست آورد. اجسادي كه در اين هتل نگه داري مي‌شوند در تابوت‌هاي گذاشته مي‌شوند تا اينكه اعضاي خانواده آتشگاهي را براي مراسم در نظر بگيرند. به گزارش ايسنا به نقل از پايگاه اينترنتي oddity central، هزينه نگه داري اجساد در اين هتل در حدود 157 دلار است.