نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

قسمت شمالی تبریز دهکده گردشگری می‌شود

تعداد بازدید : 213
تاریخ : 1391/04/07
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (istta)- محمدرضا زعفرانی گفت: قسمتهای شمالی تبریز علی‌رغم دارا بودن طبیعت بکر تاکنون به مقصد گردشگری تبدیل نشده‌اند، و تبدیل این منطقه به دهکده گردشگری امکان استفاده از قابلیتهای منطقه را فراهم می‌كند. زعفرانی با بیان اینکه از نظر مکان‌یابی در استان، نقاط بسیاری جهت سرمایه‌گذاری وجود دارند، خاطرنشان کرد: مجاورت این منطقه با جنگلهای شمال تبریز از دلایل انتخاب آن به منظور سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود. وی تنها خلا موجود بر سر راه سرمایه‌گذاری در شمال تبریز را عدم وجود راه ارتباطی عنوان کرد و گفت: احداث اتوبان ارمنستان مشکل راه ارتباطی را حل کرده است. سرمایه‌گذار دهکده گردشگری شمال تبریز ضمن تقدیر از سازمان میراث فرهنگی برای تمام حمایتهای مادی و معنوی از سرمایه‌گذاران با تأکید بر اینکه قبل از درخواست برای دریافت هر گونه تسهیلات، شرکت خود را ملزم به انجام تعهدات در قبال پروژه می‌داند، اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح، در وهله نخست، جذب گردشگر داخلی و سپس برون مرزی است. زعفرانی با اشاره به اینکه فاز اول طرح از نیم فصل دوم شروع خواهد شد، مساحت زمین اختصاصی به این منظور را 70 هکتار اعلام کرد. وی دهکده گردشگری شمال تبریز را شامل منطقه رفاهی، تفریحی- توریستی، اقامتی و خدماتی دانست و از قابلیت تبدیل آن به منطقه نمونه گردشگری خبر داد. این سرمایه‌گذار، با ابراز نارضایتی از کندی روال اداری طرح، علی رغم پیگیری‌های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: در صورت اتمام مراحل اداری، مشکلی در روند اجرای طرح وجود ندارد. منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران (isna)