نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

عمان گردشگری الکترونیک را رونق می‌دهد

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/04/06
با توسعه زيرساخت‌هاي فناوري اطلاعات، عمان گردشگري الكترونيك را رونق مي‌دهد. دولت عمان كه در سال‌هاي اخير عملكرد خوبي در جذب گردشگر داشته است، قصد دارد با توسعه زيرساخت‌هاي فناوري اطلاعات، گردشگري الكترونيك را در اين كشور رونق داده و براي پذيرايي از 12 ميليون گردشگر در سال 2020 آماده شود. در اين راستا، زيرساخت‌هاي فناوري اطلاعات در اين كشور و به‌ويژه شهر مسقط ـ پايتخت عمان ـ كه دولت قصد دارد آن را به «پايتخت گردشگري عربي» در سال 2012 تبديل كند، توسعه يافته و سايت‌هاي ويژه‌اي براي معرفي جاذبه‌هاي گردشگر اين كشور از جمله كاخ‌ها، غارها، موزه‌ها و محوطه‌هاي تاريخي و طبيعي با استفاده از تصاويري با كيفيت بالا و فايل‌هاي ويدئويي راه‌اندازي خواهند شد. دولت عمان در سال گذشته نيز موفق به جذب دو ميليارد دلار سرمايه‌گذاري خارجي شد كه بيشتر آن جذب صنعت هتل‌داري، به ويژه احداث هتل‌هاي لوكس چهار و پنج ستاره خواهد شد. اين در حاليست كه طي سال‌هاي اخير برنامه‌هاي متنوعي شامل تورهاي قايق سواري، اسب‌سواري، صخره‌نوردي، شكار و حضور در جشنواره‌هاي غذاهاي سنتي را براي جذب گردشگران به عمان در اين كشور به مرحله‌ي اجرا درآمده است. وزارت گردشگري عمان همچنين با تشکيل کميته‌اي ويژه متشكل از نمايندگان خطوط هوايي، هتل‌داران، آژانس‌هاي مسافرتي و شرکت‌هاي سرمايه‌گذاري در صنعت گردشگري، قصد دارد صنعت گردشگري را به منبع اصلي درآمد اين کشور تبديل كند. عمان با بهره‌ بردن از تنوع جانوري و گياهي از جمله زيستگاه يك گونه‌ي نادر از آنتلوپ به نام «گاو آهوي عربي» مي‌تواند سالانه ميزبان هزاران طبيعت‌گرد از سراسر جهان باشد. از سوي ديگر، دولت عمان در قالب برنامه‌اي پنج ساله كه اجراي آن از سال 2011 آغاز شده، قصد دارد درآمدهاي اين كشور از محل صنعت گردشگري را به معادل سه درصد توليد ناخالص داخلي برساند كه در اين ميان گردشگري اسلامي نقش ويژه‌اي خواهد داشت. ایسنا