نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

انجمن دوستی ایران و کره جنوبی تشکیل شود

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/04/05
پیشنهاد فعالان گردشگری کره در سفر به ایران؛ تهران - فعالان صنعت گردشگری کره جنوبی که حدود 10 روز پیش به ایران سفر کرده‌اند، در دیداری با معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری راه‌‌های اعزام توریست به ایران را مورد بررسی قرار دادند و خواستار تشکیل انجمن دوستی بین دو کشور شدند. به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، درمراسمی که شامگاه یکشنبه در هتل آزادی تهران برگزار شد؛ علاوه بر 'منوچهر جهانیان' معاون گردشگری کشور، حجت الاسلام محمدجواد ادبی قائم مقام امور بین‌الملل سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و جمعی از دست اندرکاران صنعت گردشگری ایران نیز حضور داشتند. این هیات کره‌ای شامل 15 نفر از فعالان صنعت گردشگری کره جنوبی، هشت دفتر خدمات مسافرتی برتر این کشور و هفت فعال رسانه‌ای هستند که به دعوت دفتر توسعه گردشگری، بازاریابی و تبلیغات معاون گردشگری به ایران سفر کردند و طی 10 روز گذشته از جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری ایران در شهرهای تهران، تبریز، اصفهان و شیراز بازدید کردند. در پایان تور بازدید این هیات کره‌ جنوبی از جاذبه‌های گردشگری ایران، شامگاه یکشنبه نشست مشترک فعالان کره جنوبی و مسوولان گردشگری ایران و نمایندگان بخش خصوصی کشورمان در هتل آزادی تهران برگزار شد. در این دیدار، هیات کره ای که به ریاست مسوول جامعه تورگردانان این کشور به ایران سفر کرده‌اند، در رابطه با دیده ها و تجربیات خود از ایران، پیشنهادهای خود را برای توسعه روابط گردشگری دو کشور مطرح کردند. طرف ایرانی در این نشست به هیات کره ای اعلام کرد که هر یک از آنان بتوانند اولین گروه از گردشگران کره جنوبی را به ایران بیاورد، جایزه نفیسی از مسوولان ایرانی دریافت خواهد کرد. 'اون شیک چونگ' رییس دفاتر خدمات مسافرتی کره جنوبی در این نشست پیشنهاد کرد که انجمن دوستی ایران و کره جنوبی راه‌اندازی شود. در ادامه سفر 10 روزه هیات کره‌ای به ایران قرار است امروز دوشنبه یک کارگاه آموزشی آشناسازی با بسته های سفری دفاتر خدمات مسافرتی ایران در هتل آزادی تهران برگزار می‌شود تا فعالان بخش خصوصی صنعت گردشگری دو کشور، تعاملات گسترده‌تری را برای تبادل گردشگر داشته باشند.