نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بندر فينيقي‌هاي بيروت در معرض نابودي

تعداد بازدید : 214
تاریخ : 1391/04/05
ساخت و ساز در يکي از محوطه‌هاي تاريخي بيروت به نام بندر فينيقي‌ها، اين مکان 2500 ساله را در معرض نابودي کامل قرار داده است. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از ديلي استار، اين شهر بندري باستاني که در آن سازه‌هايي رومي متعلق به قرن‌هاي اول و دوم ميلادي همراه با بنايي سنگي و بزرگ از يک معبد باستاني به دست آمده است، پس از گذشت يک سال بار ديگر سايه سنگين ساخت و سازهاي تجاري را در محدوده خود احساس مي‌کند. اقدام شرکت ساختماني «ونوس» براي ساخت 3 آسمان‌خراش و صرف هزينه‌اي نيم ميليارد دلاري در اين منطقه در حالي است که آثار تاريخي کشف‌شده در محوطه‌ 1200 متر مربعي از اين منطقه 7500 متر مربعي طبق قانون 1983، بخشي از اموال عمومي لبنان محسوب مي‌شوند. با وجود اين، ممانعت اين شرکت سرمايه‌گذار از ادامه کاوش‌هاي باستان‌شناسان سبب شد بسياري از فعالان ميراث فرهنگي اين کشور، با تجمع در مقابل اين منطقه خواستار اقدام فوري دولت براي توقف پروژه‌هاي ساختماني اين شرکت شوند. به گزارش ميراث آريا، اين شرکت با جلوگيري از ورود مردم به اين منطقه که «مينا الحسن» ناميده مي‌شود، موجب شد معترضان با بالا رفتن از درخت‌هاي اطراف قايق‌هايي کاغذي را که متن «دست از سر بندر فينيقي‌ها برداريد» روي آن‌ها نوشته شده بود، به سمت محوطه پرتاب کنند. طبق کاوش‌هاي باستان‌شناسان، حدود 2هزار و 500 سال پيش، اين منطقه يکي از شهرهاي بندري فينيقي‌ها در حاشيه درياي مديترانه بوده است.