نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف يک مقبره 2هزار ساله در قزاقستان

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/04/05
کاوش‌هاي صورت گرفته در محوطه‌ باستاني در مرکز قزاقستان، به کشف مقبره يک بانوي جوان متعلق به عصر برنز انجاميد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از کاسپيونت، باستان‌شناسان با اشاره به اين که جسد به حالت يک جنين و به سمت غرب دفن شده بود، مقبره مذکور را يکي از اکتشاف‌هاي منحصربه فرد باستان‌شناسي در اين کشور اعلام کردند. طبق آيين و عقيده ساکنان باستان اين کشور، دفن افراد به اين شکل به معناي تولد دوباره آن‌ها پس از مرگ بوده است؛ آييني که حدود 2هزار سال پيش و در عصر برنز در اين سرزمين مرسوم بوده است. علاوه بر اين مقبره، بقايايي از يک تنور يا کوره خشتي 800 ساله کشف شد. باستان‌شناسان با توجه به اين يافته اعلام کردند افرادي که در اين منطقه زندگي مي‌کردند، از وجود مقبره بي‌اطلاع بوده و به همين دليل اين کوره را ساختند. منطقه مذکور از مناطق تاريخي قزاقستان به شمار مي‌آيد که آثار و نشان‌هاي قديمي کشف‌شده در آن قدمت‌دار است. به عنوان مثال مي‌توان به کشف شهري باستاني در اين منطقه اشاره کرد که حدود 900 متر طول و 300 متر عرض داشته است. به گزارش ميراث آريا، مرکز تاريخ و باستان‌شناسي قزاقستان درصدد است که يک موزه‌ با فضاي باز در اين محوطه داير کند و تمام آثار تاريخي و باستاني کشف‌شده را در آن به نمايش عموم درآورد.