نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

بیش از 40 دفتر خدمات مسافرتی در بازار سفر گرد هم می‌آیند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/04/04
تهران - بیش از 40 دفتر خدمات مسافرتی داخلی و خارجی در سومین نمایشگاه گردشگری 'بازار سفر' ایران حضور دارند که علاوه بر معرفی توانمندی خود اقدام به ثبت نام تورهای مسافرتی خود خواهند کرد. به گزارش ایرنا، این نمایشگاه از هفتم تیر ماه جاری به مدت سه روز در برج میلاد تهران برپا خواهد بود و علاقه‌مندان به صنعت گردشگری می‌توانند به صورت رایگان از این نمایشگاه بازدید کنند. 'نفسیه مشعوف' مجری برگزاری نمایشگاه بازار سفر روی یکشنبه در گفت و گو با ایرنا هدف از برگزاری این دوره نمایشگاه را رونق بخشیدن به بازار گردشگری ایران برشمردو وی افزود: بیش از 40 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در این نمایشگاه حضور دارند که حدود 40 درصد از این آمار به شرکت کنندگان خارجی نمایشگاه اختصاص دارد. مشعوف ایجاد فضای رقابتی سالم میان شرکت کنندگان این نمایشگاه را از دیگر اهداف برپایی 'بازار سفر' ذکر کرد و گفت: دفاتر خدمات مسافرتی از تایلند، مالزی و ترکیه در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. وی در عین حال یادآور شد که برخی از آژانس‌های مسافرتی داخلی که نمایندگی فروش شرکت های خارجی را بر عهده دارند نیز به نمایندگی از آنان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. وی یادآور شد: حدود 12 دفتر خدمات مسافرتی به نمایندگی از شرکت‌های خارجی در نمایشگاه 'بازار سفر' به ارایه خدمات گردشگری می پردازند. این فعال صنعت گردشگری خاطر نشان کرد که برخی از دفاتر خدمات مسافرتی نیز ترجیح داده‌اند به صورت گروهی در این نمایشگاه حضور یابند. مشعوف در ادامه، معرفی هتل‌ها و جاذبه های تفریحی و گردشگری مناطق مختلف جهان و ایران را از رویکردهای سومین بازار سفر عنوان کرد و گفت: شرکت های حاضر در این نمایشگاه علاوه بر معرفی تورهای خود، اقدام به ثبت نام شرکت کنندگان در این تورها می‌کنند. وی برگزاری چنین نمایشگاه هایی را گامی مهم برای معرفی جاذبه های گردشگری ایران به شرکت های فعال در صنعت گردشگری دیگر کشورها عنوان کرد.