نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

«زن نشسته» پيكاسو چوب حراج خورد

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/04/04
نقاشي رنگ و روغني از «پابلو پيكاسو» به قيمت 13 ميليون و 400 هزار دلار در حراجي كريستي به فروش رفت. نقاشي رنگ و روغن «زن نشسته» از آثار ارزشمند پابلو پيكاسو در حراجي «كريستي» لندن به قيمت 13 ميليون و 400 هزار دلار خريداري شد. نقاشي پيكاسو كه يكي از پرطرفدارترين آثار اين هنرمند اسپانيايي در حراجي آثار مدرن و امپرسيونيست كريستي بود، به قيمتي بالاتر از آنچه پيش‌بيني شده بود، به حراج رفت. به گزارش فاكس‌نيوز، شعبه‌ي لندن حراجي كريستي علاوه بر اثر پيكاسو، شاهكارهايي را از استادان نقاشي هم‌چون «رنوآر» و «گوگين» به حراج گذاشت. يكي‌ ديگر از شاهكارهاي پيكاسو كه در اين حراجي به قيمت 10 ميليون و 900 هزار دلار به فروش رسيد، تابلوي «زني با سگ» نام داشت كه پيكاسو آن را در سال 1962 خلق كرده بود. اين نقاشي پرتره‌اي بود كه پيكاسو از همسر دوم‌اش «ژاكلين رك» و سگش به تصوير كشيده بود. پابلو پيكاسو در 25 اكتبر سال 1881 در مالاگا، يكي از شهرهاي كشور اسپانيا، زاده شد. وي تحصيلات خود را در فرانسه به پايان رساند. او نزد پدرش كه استاد نقاشي بود به آموختن گريموري پرداخت و در سال 1903 مقيم پاريس شد. در سال‌هاي 1906 و 1910 به اتفاق «ژرژ براك»، از نخستين كساني بود كه سنجاق و ميخ را با هم توام كرد و پيكاسو تخته و چيز‌هاي ديگري را هم به آن افزود. پيكاسو در سبك خود شهرت فراواني به دست آورد و پيروان فراواني كسب كرد. او در مجسمه‌سازي، قلم‌زني، حكاكي روي چوب و معماري تبحر داشت. دوره‌ي اول هنري وي در طبقه‌بندي‌ها به‌نا‌م‌هاي «رز و آبي» است. آخرين دوره‌ي كاري پيكاسو دوره‌ي سورئاليستي است كه از 1924 آغاز مي‌شود، ولي هميشه فاصله‌اش را با سورئاليست‌ها حفظ كرد. به گزارش ایسنا،پيكاسو و هنرمندان سورئاليست جهان در اصول بنيادي، بدين معنا كه هنر قادر است آنچه را كه طبيعت و عقل نمي‌توانند ابراز كنند نشان دهد، موافقت داشتند، ولي اختلاف اساسي بسياري بين پيكاسو و سورئاليست‌ها وجود دارد. به عقيده‌ي آن‌ها، پيكاسو به دنياي خارج و مضمون وابستگي بسيار دارد و از دنياي اوهام و روياها بسيار دور است.