نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف فسیل بزرگ‌ترین پستاندار کره زمین

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/04/04
دیرینه‌شناسان در کاوش‌های خود موفق به شناسایی گوری دسته جمعی شدند که در آن فسیل‌هایی از یک گونه منحصر به فرد پستاندار استرالیایی به نام «دیپروتودون» با قدمتی حدود 200 هزار سال کشف شد. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از هرالد سان، در این اکتشاف، دیرینه‌شناسان اسکلت‌هایی از 50 دیپروتودون را که شباهت بسیاری به کرگدن‌های امروزی داشتند‌ و متعلق به 100 تا 200 هزار سال پیش بودند، کشف کردند. محققان با اعلام این که این منطقه یکی از بزرگ‌ترین گورستان‌های دسته جمعی مربوط به دیپروتودن‌هاست افزودند: فسیل‌های به دست آمده در این گورستان اطلاعات تازه‌ای درباره زندگی و دلایل انقراض این پستاندار در اختیار آن‌ها قرار خواهد داد. علاوه بر این فسیل‌ها، بقایایی از یک سوسمار سمی به نام «مگالانیا» و دندان‌های یک تمساح غول‌پیکر نیز در این گور دسته جمعی کشف شد. دیپروتدون‌ها بزرگ‌ترین جانوران پستاندار زمین به شمار می‌آیند که حدود ۲.۸ تن وزن داشته و از 2 میلیون سال پیش در استرالیا می‌زیسته‌اند. دیرینه‌شناسان اعلام کردند نسل این حیوانات حدود 50 هزار سال پیش و با ورود نخستین قبایل بومی به این کشور منقرض شد.