نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آخرین نامه‌ کشتی تایتانیک به خانه برگشت / عکس

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/04/04
نامه‌ای از یک پزشک اهل بلفاست که از کشتی تایتانیک برای مادرش نوشته بود بعد از سال‌ها به خانه‌اش بازگشت. نامه دکتر جان سیمپسن دستیار جراح کشتی تایتانیک به مادرش تابستان به معرض دید عموم در می‌آید. این نامه از ساحل کوب در شهرستان کورک آخرین جایی که کشتی تایتانیک توقف کرد، ارسال شده است. کشتی تایتانیک در ادامه این سفر دریایی روی اقیانوس اطلس در آوریل 1912 غرق شد و بیش از 1500 نفر از مسافران این کشتی جان خود را از دست دادند. این نامه در ساختمان تایتانیک بلفاست در شهر دوکس جایی که کشتی ساخته شده به نمایش در خواهد آمد. دکتر سیمپسن اهل بلفاست وقتی که با کشتی تایتانیک عازم ماموریت شد 37 ساله بود و یک پسر داشت. او در این نامه که در سربرگ کشتی تایتانیک نوشته و تاریخ 11 آوریل 1912 بر آن حک شده، نوشته در کابین‌اش مستقر شده و اقامتگاهش در این کشتی بسیار بزرگ است. دکتر سیمپسن یکی از کسانی بود که در اثر حادثه کشتی تایتانیک جان سپرد. وقتی نامه او در مارس در نیویورک به با قیمت 34 هزار دلار به حراج گذاشته شد این ترس وجود داشت که هیچگاه به خانه بر نخواهد گشت، اما بنیاد تایتانیک که یک بنیاد خیریه است و سرپرستی ساختمان تایتانیک در بلفاست را بر عهده دارد برای خریدن این نامه اقدام کرد. دکتر جان مارتین نوه دکتر سیمپسن، گفت: «این نامه بخشی از تاریخ خانواده ما برای مدت طولانی بوده و مدرکی قابل لمس از مردی است که با این واقعه در تماس بوده است.» مارتین 63 ساله گفت این نامه احساسی نیست، بلکه نشان از اندکی ملالت دارد، نامه مردی به مادرش. او یادآور شد: «این نامه تجسمی از لحظه‌ای تاریخی و ارتباط شخصی است با خانواده‌اش که این موضوع را برای من بسیار خاص کرده است.» کیت دورنان خواهرزاده دکتر سیمپسن نیز گفت:« تفکری که گفته می‌شد نامه برای همیشه گم شده، واقعا وحشتناک بود و برگشت آن برای ما، بچه‌های ما و نوه‌ها یک دنیا معنا دارد.» برایان گرگوری مدیر ارشد بنیاد تایتانیک نیز گفت: «این آخرین ارتباط بین تایتانیک و شهر بلفاست است که توسط یکی از پسران بلفاست به خانواده‌اش نوشته شده است.» این نامه از نیوریوک به بلفاست آورده شد و بنیاد تایتانیک این نامه را پس از خریداری به بلفاست آورد تا در معرض دید عموم بگذارد. دکتر سمپسن برادرزاده سیمپسن گفت ابتدا فکر نمی‌کرد شانسی وجود داشته باشد که این نامه از نیویورک به خانه‌اش برگردد، اما حالا این اتفاق افتاده است. او همچنین یادآور شد: «شاید این نامه در نگاه اول یک تکه کاغذ کوچک به نظر برسد، اما باید در نظر گرفت یکی از عظیم‌ترین تراژدی‌ها تاریخ را در بر دارد.» ‌بی‌بی‌سی / 23 ژوئن / ترجمه: زینب‌ کاظم‌خواه/خبرآنلاین