نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

فهرست ميراث تاريخي جهاني ايران در يونسکو به 15 اثر مي رسد ؟

دو پرونده مهم ايران در سي‌ و ششمين اجلاس کميته ميراث جهاني يونسکو که هم اکنون در روسيه در حال برگزاري است ، به منظور ثبت در فهرست ميراث تاريخي جهاني بررسي مي‌شود. به گزارش ميراث آريا (chtn)، همزمان با برگزاري سي ‌و ششمين اجلاس کميته ميراث جهاني يونسکو در سن‌پترزبورگ روسيه دو پرونده مسجد جامع اصفهان و گنبد قابوس که از سوي ايران به اين اجلاس معرفي شده بررسي خواهند شد. ايران براي نخستين بار در تاريخ ۱۹ ارديبهشت‌ماه سال ۱۳۵۸ موفق به ثبت مجموعه‌هاي تاريخي چغازنبيل در خوزستان، تخت جمشيد در فارس و ميدان نقش جهان در اصفهان در فهرست ميراث جهاني شد. آخرين اثر ثبت شده ايران به سال گذشته و اجلاس کميته ميراث جهاني در پاريس بر مي‌گردد که در آن اجلاس موفق به ثبت سيزدهمين اثر جهاني به نام «باغ‌هاي ايراني» در بخش تاريخي شد. بنابر اين گزارش چنانچه ايران فردا در سي ‌و ششمين اجلاس کميته ميراث جهاني يونسکو در روسيه موفق به ثبت پرونده هاي مسجد جامع اصفهان و گنبد قابوس شود تعداد آثار ثبتي ايران به عدد ۱۵ خواهد رسيد. به گزارش ميراث آريا، سي‌ و ‌ششمين اجلاس کميته ميراث جهاني يونسکو که از ۲۴ ژوئن (چهارم تيرماه) آغاز مي‌شود تا ۶ جولاي (۲۲ تيرماه) در روسيه ادامه دارد.