نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف اجساد ۲هزار ساله در مزرعه

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1390/11/25
کاوش‌های باستان‌شناسان در بخش مرکزی انگلستان به کشف بقایای اجسادی مثله شده با قدمت نزدیک به ۲ هزار سال انجامید. به گزارش میرث آریا (Chtn)،‌ این اکتشاف که در زمینی زراعی و در حین بازسازی و توسعه ۱۲۹ خانه صورت گرفت، منجر به شناسایی اجسادی شد که باستان‌شناسان تاریخچه آن‌ها‌ را به عصر آهن نسبت داده‌اند. «واسیلیوس سامیس» سرپرست تیم باستان‌شناسی گفت:‌ اجساد ظاهری سالم ندارند، زیرا مدفون ماندن زیر توده‌ای از شن و خاک استخوان‌های آن‌ها را کاملا از بین برده است. وی افزود: با این وجود می‌توان این اجساد را یکی از مهم‌ترین اکتشافات این منطقه نامید زیرا نشانه‌های تازه‌ای از ساکنان کشاورز این منطقه در دوره‌های گذشته را در اختیار محققان قرار می‌دهند. این باستان‌شناس خاطرنشان کرد: در این کاوش‌ها آثاری متعلق به زمین‌های کشاورزی با قدمتی بیش از ۴ هزار سال کشف شد اما همچنان معقتدیم در این منطقه آثاری با قدمت بیشتر نیز وجود دارد. به گزارش میراث آریا، تاکنون وسایل و ابزارآلاتی سنگی که به عصر حجر تعلق داشته و قدمت آن‌‌ها به ۴ هزار سال می‌رسید نیز کشف شد که در میان نشانه‌هایی همچون کرت‌بندی‌ها و شیارهای زمینی، رگه‌هایی از وجود صنعت کشاورزی را در این منطقه به تصویر کشید.