نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کوزه ايتاليايي از امريکا برمي‌گردد

تعداد بازدید : 201
تاریخ : 1391/04/01
کوزه باستاني ايتاليايي که سال‌ها پيش به صورت غيرقانوني به امريکا فرستاده شده بود، به زودي به اين کشور بازگردانده مي‌شود. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از ساکرامنتوبي، اين کوزه آب 2هزار و 500 ساله هم اينک در موزه هنر تولدو در ايالت اوهايو امريکا نگهداري مي‌شود. به گفته مسوولان موزه تولدو، اين کوزه که تا زمان بازگشت به ايتاليا در اواخر تابستان در بخش ويژه‌اي به نمايش درخواهد آمد، سال 1982 از يک تاجر سوئيسي خريداري شده بود. روي کوزه که نارنجي رنگ و طرحي مشکي کشيده شده است، داستاني از «دينوسيوس» يکي از الهه‌هاي باستان يونان را به تصوير مي‌کشد. اين کوزه 20 اينچي که حدود 30 سال پيش 90 هزار دلار خريداري شده، به گفته کارشناسان به صورت غيرقانوني به سوئيس منتقل شده بود. به گزارش ميراث آريا، دولت ايتاليا تلاش‌هاي زيادي براي بازگرداندن جام‌هاي رومي، يوناني و اتروسکاني خود که به صورت غيرقانوني از اين کشور خارج شده بودند، انجام داده و تاکنون موفق به بازپس‌گيري تعداد کمي از ‌آن‌ها شده است. موزه تولدو سال گذشته نيز مجسمه باستاني متعلق به سال 1700 ميلادي را که زمان جنگ جهاني دوم از آلمان به سرقت رفته بود، به موزه شهر درسدن بازگرداند.