نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

سفر به ماه با 100 ميليون پوند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/04/01
يک شرکت بريتانيايي در نظر دارد با دريافت 100 ميليون پوند، علاقه‌مندان به گردشگري ماجراجويانه را به ماه بفرستد. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از ديلي ميل، به گفته بنيان‌گذار و رئيس اجرايي شرکت فضايي «آيل آو من» انگلستان، اين سفر 500 هزار مايلي از اوايل سال 2015 آغاز مي‌شود و اين شرکت از هم‌اکنون آماده فروش بليت‌هاي آن است. «آرت دولا» يادآور شد: دو ايستگاه پرتاب فضا‌پيما براي عمليات گردش فضايي آماده شده‌اند و تنها افرادي مي‌توانند از فرصت مسافرت به ماه استفاده کنند که از شرايط مناسب جسمي و رواني برخوردار باشند. بر اساس گزارش، اين شرکت 4 کپسول که قابليت استفاده مجدد دارند، در يک زمان واحد 3 دواطلب را به ايستگاه فضايي مي‌فرستند و سپس به زمين بازخواهند گرداند. هريک از کپسول‌ها 90 متر مکعب فضا دارند و به‌گونه‌اي طراحي و ساخته شده‌اند که در مقابل تشعشات خورشيد مقاوم باشند. به گزارش ميراث آريا، اين گردش که امکان نخستين سفر تفريحي به ماه را فراهم خواهد آورد، براي هر گردشگر تنها 100 ميليون پوند هزينه خواهد داشت.