نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

گردشگران به زير برج ايفل مي‌روند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/03/31
در راستاي رفاه گردشگران، تونل‌هايي براي گردشگران براي خريد بليت برج ايفل در زير آن احداث مي‌شود. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، شهرداري پاريس ـ پايتخت فرانسه ـ قصد دارد در راستاي رفاه گردشگران، تونل‌هايي براي گردشگران براي خريد بليت برج ايفل در زير اين بناي مشهور احداث كند. به گزارش خبرگزاري رويترز، در اين فضاي زيرزميني دكه‌هايي براي فروش بليت تماشاي برج ايفل و همچنين نيمكت‌هايي براي سپري كردن زمان انتظار نصب خواهد شد، اين در حاليست كه همواره صحنه‌ي گردشگراني كه در صف‌هاي طولاني در انتظار خريد بليت برج ايفل هستند، مورد انتقاد بوده است. برج ايفل توسط معماري به نام «گوستاو ايفل» در سال 1889 ميلادي به عنوان هسته‌ي مركزي نمايشگاه بين‌المللي پاريس ساخته شد. اين برج تا 10 سال پس از ساخت بدون آسانسور بوده است و بازديد‌كنندگان مجبور بودند براي ديدن منظره‌ي شهر پاريس از هزاران پله بالا بروند تا اينكه در سال 1899 ميلادي برج ايفل به آسانسور مجهز شد. برج ايفل در سال‌هاي بعدي به ميله‌هاي حفاظتي نيز با هدف جلوگيري از اقدام به خودكشي بازديد‌كنندگان مجهز شد، هرچند تا به حال نزديك به 500 نفر با پرتاب كردن خود از برج ايفل، اقدام به خودكشي كرده‌اند. اكنون برج ايفل به فن‌آوري‌هاي مدرن مانند آسانسور‌هاي هيدروليكي و دستگاه‌هاي امنيتي مجهز به فن‌آوري اشعه‌ي ايكس مجهز شده است. نكته‌ي جالب توجه ديگر درباره‌ي برج ايفل، نحوه‌ي رنگ‌آميزي آن است. طبق گفته‌ي مسؤولان اين برج، يك گروه 30 نفره از نقاشان براي رنگ كردن اين برج به 18 ماه زمان نياز دارند. ارتفاع برج ايفل نيز بر اساس درجه حرارات هوا تا پانزده سانتيمتر تغبير مي‌كند و در هواي شفاف و تميز مي‌توان تا چهل مايل دورتر را هم از بالاي اين برج مشاهده كرد. برج ايفل تا سال 1929 ميلادي مرتفع‌ترين ساختمان جهان بوده و در حال حاضر در كنار موزه «لوور» و كاخ «ورساي»، يكي از سه جاذبه اصلي گردشگري پاريس به شمار مي‌رود.