نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

روزانه 300 هزار گردشگر به اکراین سفر می‌کند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/03/31
طبق آمار وزیر زیرساخت‌ اکراین، هرروز حدود 300 هزار مسافر از مرزهای اکراین عبور می‌کنند. درجریان برگزاری مسابقات جام ملت‌های اروپا اکراین به عنوان میزبان این بازی‌ها روزانه به حدود 300 هزار توریست مجوز ورود می‌دهد. گزارش منتشر شده از سوی بخش شهرهای توریستی جهان در "موسسه مستر کارد" نیز حاکی از آن است که کیف پایتخت اکراین که محل برگزاری فینال مسابقات یورو 2012 است؛ از نظر جذب توریست در ردیف دوم شهرهای اروپا پس از وارساو لهستان قرار گرفته است . وارساو نیز به طور همزمان میزبان این مسابقات است. به گفته "بروس کولسنیکف" وزیر زیر ساخت‌های اکراین، تنها در روز 11 ژوئن که روز مسابقه میان سوئد و اکراین بوده، بیش از 100 هزار تن از طرفداران فوتبال از کیف و مرکز ویژه برگزاری این مسابقات بازدید کرده‌اند. انتظار می رود که طی دور دوم مسابقات تعداد توریست‌ها حتی از نرخ رشد کنونی نیز فراتر رود. طبق همین بررسی‌ها پیش بینی شده است که میزان پول خرج شده توسط توریست‌ها در کیف حدود 29.8 درصد نسبت به گذشته افزایش یابد. طبق بررسی‌های منتشر شده ازسوی واحد تحقیقات "ارسته بانک" هر 500 هزار توریستی که به اکراین سفر می‌کنند، به طور میانگین 800 یورو طی سه یا چهار روز اقامت خود دراین کشور خرج می‌کنند. خبرگزاری میراث فرهنگی