نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

هفته صنایع دستی الجزایر در كاخ نیاوران برپا می شود

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1390/11/24
به گزارش مركز گردشگري علمي-فرهنگي دانشجويان ايران (istta)- این رویداد فرهنگی به همت معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و با همكاری مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار می شود و 27 نفر از هنرمندان الجزایری در این برنامه حضور خواهند داشت. برپایی غرفه های صنایع دستی از جمله سرامیك، سفالگری سنتی، قلاب دوزی سنتی، شیرینی جات، لباس های سنتی، فرش و بافتنی، صنایع مسی، زیورآلات سنتی، غذاهای سنتی و برپایی چادر عشایر كشور الجزایر با تزیینات داخل آن از جمله برنامه های هفته صنایع دستی الجزایر در تهران است. آیین آغاز به كار این هفته فرهنگی با حضور مسوولان فرهنگی ایران و الجزایر در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار خواهد شد. به گزارش ایرنا، برپایی هفته صنایع دستی ایران و الجزایر از جمله مواردی است كه در یادداشت تفاهم همكاری فرهنگی اخیر میان دو كشور به امضا رسید. بر اساس این تفاهمنامه، هفته صنایع دستی الجزایر اسفند ماه در تهران برگزار می شود و متعاقبا صنایع دستی هنرمندان ایرانی مرداد سال آینده(1391) در جمهوری دموكراتیك خلق الجزایر برپا خواهد شد. منبع خبر: خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران (irna)