نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

يونسكو آثار تاريخي مسروقه‌ي ايتاليا را به نمايش مي‌گذارد

ده‌ها شي تاريخي به سرقت رفته كه توسط پليس ايتاليا كشف شده‌اند در دفتر يونسكو در پاريس به نمايش درمي‌آيند. به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران، بيش از 30 شي تاريخي و ارزشمند شامل نقاشي‌هاي ديواري دوره‌ي بيزانس، نقاشي‌هاي هنرمندان اوليه‌ي سبك باروك و نامه‌اي از «كريستوف كلمب» در نمايشگاهي توسط يونسكو در معرض ديد قرار خواهند گرفت. به گزارش خبرگزاري فرانسه، «پاسكال مرگئو»، رييس پليس ايتاليا كه اين آثار مسروقه را با كمك مقامات كشورهاي مختلف به ايتاليا بازگردانده است، هدف از برگزاري اين نمايشگاه را افزايش آگاهي جهانيان نسبت به حفظ ميراث فرهنگي اعلام كرد. در ميان اشياي به نمايش گذاشته شده، مجسمه‌ي عاجي از صليب مسيح متعلق به قرن 12 ميلادي وجود دارد كه در سال 1983 از كليساي «سن سابينو» در شهر كانوسا دي پاگلياي ايتاليا دزديده شده بود. به گفته‌ي «مرگئو»، حراج اين مجسمه در آوريل 2008 توجه اداره‌ي مبارزه با قاچاق اشياء فرهنگي ايتاليا را جلب كرد و با اجراي يك عمليات بين‌المللي، يك زن فرانسوي در اين رابطه دستگير شد. گلدان‌هاي عتيقه، مجسمه‌هاي متعلق به آمريكا پيش از ورود كريستوف كلمب، نقاشي‌هاي هنرمندان باروك از جمله «لورويكو كاراچي» و «له گوئرچين» و دو صندوق قرون وسطا نقاشي شده به دست «برناردينو فونگاي» از جمله آثاري هستند كه تا ششم جولاي در پاريس نمايش داده مي‌شوند. ايتاليا اولين كشوري است كه در مي 1969 واحد ويژه‌اي براي مبارزه با قاچاق محصولات فرهنگي راه‌اندازي كرد. اين واحد تاكنون بيش از 961 هزار شي عتيقه و 500 هزار شي ديگر از سارقان بازپس گرفتهاست.