نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف 110 اثر باستاني مسروقه در مصر

تعداد بازدید : 202
تاریخ : 1391/03/31
وزير عتيقه‌جات مصر از کشف و ضبط 110شيء تاريخي و دستگيري 3 نفر در منطقه باستاني جيزا خبر داد. به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از الاهرام، سخنگوي کميته باستان‌شناسي سازمان مرکزي آثار باستاني ضبط شده مصر با اشاره به دستگيري 3 فرد مظنون به سرقت اين مجموعه اعلام کرد: نزديک به 70 درصد از آثار کشف‌شده عتيقه بودند. به گفته سخنگوي کميته باستان‌شناسي، اين آثار از سوي پليس گردشگري و عتيقه‌جات مصر که مسوول گشت‌زني در چند منطقه تاريخي اين کشور پس از انقلاب 2011 است، کشف شد. طبق آمار وزارت عتيقه‌جات مصر، 70 شيء از ميان 110 شيء کشف‌شده مورد بررسي قرار گرفت و مراجع ذي‌صلاح اصلي بودن آن‌ها را تاييد کردند. به گزارش ميراث آريا، مجموعه به دست آمده شامل 17 جعبه طلسم متعلق به اواخر دوره فراعنه منقوش به تصويري از الهه رحمت، الهه جهان، الهه زندگي و سحر، الهه پس از مرگ و الهه باروري بوده است. علاوه بر اين طلسم‌ها، 9 سرمه‌دان، چند حلقه، قاشق‌هاي برنزي، دانه‌هاي رنگي با شکل‌ها و اندازه‌هاي مختلف، مجموعه‌اي از سکه‌هاي رومي و اسلامي و جام‌هاي شيشه‌اي نيز کشف و ضبط شدند. مقامات دولتي مصر درصددند که اين مجموعه را به زودي در موزه آثار باستاني مصر در منطقه جيزا به نمايش درآورند.