نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کشف قديمي‌ترين مرواريد جهان در امارات

تعداد بازدید : 210
تاریخ : 1391/03/31
باستان‌شناسان بر اين باورند که غواصي براي به دست آوردن مرواريد، نخستين‌بار و بيش از 7هزار سال پيش در کشور امروزي امارات انجام گرفت. به گزارش ميراث آريا (Chtn) و به نقل از ديسکاوري نيوز، کاوش‌هاي باستان‌شناسان در منطقه «ام‌القوين» کشور امارات متحده عربي منجر به کشف مرواريدي شد که به گفته آن‌ها متعلق به سال‌هاي 5547 تا 5235 پيش از ميلاد است. به گفته باستان‌شناسان، اين مرواريد 2 ميلي‌متري که نزديک به 7 هزار و 500 سال از قدمت آن مي‌گذرد، آخرين سري از مجموعه يافته‌هايي است که در مناطق باستاني شبه جزيره عربستان کشف شده است. باستان‌شناسان اعلام کردند که کشف اين مرواريدهاي قديمي نوع ماهي‌گيري و غواصي را در اين منطقه نشان مي‌دهد که اثري از آن در شيوه‌هاي ماهي‌گيري ساکنان امروزي امارات بر جاي نمانده است؛ اين شيوه هرچند بسيار سخت و خطرناک است، اما منبع اصلي اقتصاد ساکنان آن دوره بود. به گزارش ميراث آريا، اين شيء گران‌بها در کاوش‌هاي باستان‌شناسان در يک قبرستان باستاني از داخل يک قبر به دست آمد. به گفته محققان، ساکنان هزاره پنجم پيش از ميلاد اين سرزمين معمولا مرواريدها را روي گونه يا لب فوقاني مردگان گذاشته و آن‌ها را دفن مي‌کردند.