نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دیوارهای کاشانه آیت الله کاشانی فرو ریخت/ عکس

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/03/27
دیوار خانه آیت الله کاشانی فرو ریخت. این خانه که زمانی شاهد مهمترین حوادث تاریخی ایران بوده، اکنون تبدیل به ویرانه‌ای شده که عابران بی تفاوت از کنار آن رد می شوند و برای دیدن آن وقعه ای نمی نهند. کاشانی یکی از روحانیون به نام ایران بوده که خانه آن در فهرست میراث ملی ثبت شده است. اگر چه سال هاست که خانه آیت الله کاشانی به ویرانه تبدیل شده اما در چند روز اخیر دیوارهای آن نیز فرو ریخت. این خانه، شاهد اتفاقات بسیار مهمی در دوره ای تاثیر گذار در ایران به ویژه عرصه سیاست بوده است. با این وجود، چندی پیش دیوارهای خانه کاشانی فرو ریخت تا برای همیشه این کاشانه مامن سرنوشت ساز در هویت تاریخی ملت ایران برای همیشه با حافظه تاریخی مردم خداحافظی کند. خانه آیت الله کاشانی بیغوله ای در قلب پایتخت ایران خانه تاریخی آیت الله کاشانی در خیابان 15 خرداد شرقی، بازارچه نایب السلطنه شهر تهران قرار دارد، این خانه با توجه به نوع معماری آن، از جمله آثار دوره قاجاریه به شمار می رود. خانه آیت الله کاشانی دارای اندرونی و بیرونی بوده و در ضلع شمالی آن اتاق‌های 3 دری و 2 دری قرار دارد. شنیده ها حاکی از آن است که مالکان این خانه دیگر علاقه ای به حفاظت از آن ندارند و سازمان میراث فرهنگی، شهرداری و سایر ارگان های مربوطه نیز تصمیمی برای خریداری یا حفاظت از این کاشانه تاریخی ندارند. هرچند طی چند سال گذشته با اختصاص اعتبارات ویژه برای صیانت از خانه های تاریخی به نظر می رسید که سریال تخریب این خانه ها در پایتخت به اتمام برسد اما باز هم بی توجهی مسئولان مربوطه در این زمینه حادثه آفرید. کارشناسان میراث فرهنگی پیشتر بارها بارها بر اهمیت این خانه تاکید کرده و آن را از مهمترین یادمان های تاریخی ایران قلمداد کردند. گفته می شود که تزئینات این خانه قدیمی شامل، ارسی در 3 دری شاه‌نشین است که دارای شیشه‌های رنگی بوده و آجرکاری‌های آن ساده است. عمده مصالح به کار رفته در این بنا نیز شامل آجر، چوب با ملات کاهگل است. خانه آیت الله کاشانی در سال 1384 توسط سازمان میراث فرهنگی با شماره 13737 در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسید. اما امروز عابران هر روزه و عبور گاه و بی گاه گردشگران بافت تاریخی شاهد ویرانه کاشانه ای است که می توانست مکانی مهم در جلب توریست و حفظ هویت ملی ایران باشد. خبرگزاری میراث فرهنگی