نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

براي نخستين بار از آلبوم نت دست‌نويس 110 ساله رونمايي شد

تعداد بازدید : 204
تاریخ : 1391/03/27
در همايش «شب موسيقي تصنيفي از دوره قاجار» که چهارشنبه شب، (24 خردادماه) در کاخ گلستان برگزار شد، براي نخستين بار از کتاب نت دست‌نويس 110 ساله دوره قاجار رونمايي شد. به گزارش خبرنگار ميراث آريا(chtn)، «شهرام امينيان فرد»، يکي از سندپژوهان اين آلبوم، در اين همايش گفت: در جريان پژوهش در اسناد مکتوب موجود در آلبوم خانه کاخ گلستان يک جلد آلبوم شامل قطعات دست‌نويس موسيقي مربوط به اوايل قرن بيستم که از نظر تاريخي و موسيقي ارزش فراوان دارد، بررسي و کارشناسي شد. وي افزود: کار بررسي آلبوم مذکور با مشاوره «نادر مشايخي»، موسيقيدان و با همکاري «اشکان امينيان فرد» در پروسه زماني 2 ماهه و در 2 فاز انجام شد که فاز اول مربوط به مشخصات ظاهري و فاز دوم مربوط به محتواي آلبوم بود. به گزارش ميراث آريا، امينيان فرد خاطرنشان کرد: جلد اين آلبوم مخمل سبز طلاکوب شامل مارش هاي ايران و کشورهاي اروپايي و آسيايي به نام «فانتزي سفر به اروپا» است که به زبان فرانسه در 18 صفحه به مظفرالدين شاه قاجار تقديم شده، قطعات به صورت دست‌نويس نگارش شده اند و در پشت جلد نيز علاوه بر تکرار نوشته هاي روي جلد، در قسمت پائين، تنظيم کننده قطعات «يوزف ماخنر»، آهنگساز اتريشي به طورکامل معرفي شده است. در ادامه، «نادر مشايخي» مشاور اين پژوهش نيز در اين همايش گفت: اين آلبوم که يکي از بزرگترين اسناد تصويري در زمينه موسيقي کشور محسوب مي شود، حاوي قطعات موسيقي است که در سال 1902 ميلادي توسط «يوزف ماخنر»، آهنگساز اتريشي تنظيم شده است. وي افزود: قطعات در اصل براي پيانو و بر اساس مسير رفت و برگشت سفر دوم مظفرالدين شاه قاجار به کشور انگلستان و توقفات او در اين سفر نوشته شده اند و به نظر مي رسد اين کار به سفارش شاه ايران صورت گرفته باشد؛ چراکه تلاش شده حال و هواي موسيقي ايراني در آنها حس شود، از آن جمله قطعه پاياني است که در زمان حاضر با عنوان آهنگ «وطنم» توسط «سالار عقيلي» با شعر مرحوم «بيژن ترقي» اجرا شده است. لازم به ذکر است؛ هر يک از اين قطعات توسط آهنگسازهاي مختلف و براي بخش خاصي از سفر نوشته شده و ماخنر کار تنظيم و جمع آوري و نت نويسي را به عهده داشته، به عنوان مثال قطعه پاياني توسط «موسيو لومر» و قطعه اي با عنوان «مارش پارسي» براي زمان ترک تهران ساخته شده است.