نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

همايش شب موسيقي تصنيفي از دوره قاجار

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/03/27
همايش شب موسيقي تصنيفي از دوره قاجار، چهارشنبه شب، (24 خردادماه) از سوي سازمان ميراث فرهنگي و به همت مجموعه فرهنگي، تاريخي گلستان با حضور جمعي از هنرمندان و اساتيد موسيقي کشور در محل اين کاخ برگزار شد. به گزارش خبرنگار ميراث آريا(chtn) ، «مسعود شريفي»، مدير کاخ گلستان در اين همايش گفت: کاخ گلستان و اسناد ارزشمند آن بستري موثر براي پژوهش عميق در موسيقي 200 سال گذشته اين سرزمين است، بنابراين همايش «شب موسيقي تصنيفي از دوره قاجار» با هدف بررسي سير تحول موسيقي در ايران به شيوه اي علمي، اجرايي و عيني برگزار شد. علاوه بر رونمايي از يک آلبوم نت دست نويس 110 ساله مربوط به دوره قاجار که از نکات مهم اين همايش بود، تصوير تعداد زيادي از اولين صفحه هاي ضبط شده در ايران نيز بر روي پرده توسط «بهروز مبصري»، پژوهشگر موسيقي به صورت کامل معرفي شد. در اين همايش اساتيد موسيقي ايران از جمله امين الله رشيدي، مصطفي کمال پورتراب، نادر مشايخي، حسام الدين سراج، صديق تعريف، سالار عقيلي و برخي هنرمندان همچون مرتضي احمدي که قطعه اي از پيش پرده هايي که در نمايش دوره هاي گذشته مي خوانده را اجرا کرد حضور داشتند. خاطرنشان مي شود؛ اجراي موسيقي توسط گروه بازسازي شيدا از ديگر برنامه هاي اين همايش بود.