نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

توپ‌اندازی شهرداری و میراث‌فرهنگی در نقش‌جهان

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/03/25
خبرگزاری میراث‌فرهنگی ـ گروه میراث‌فرهنگی ـ عبور قطار شهری از محور شرقی و غربی نقش‌جهان درحالی تهدیدی جدی از سوی معاون میراث‌فرهنگی کشور قلمداد شد که رئیس شورای شهر اصفهان این گفته را تبلیغی هدفدار عنوان کرد. به‌گفته‌وی، باتوجه به حساسیت‌های موجود عبور قطار شهری از زیر نقش‌جهان 5 سال طول می‌کشد. به‌گزارش CHN، براساس گزارش کارشناسان یونسکو در ایران، مسؤولان قطار شهری اصفهان در اجرای محور‌های شرقی ـ غربی که از زیر میدان نقش جهان می‌گذرد، اصرار دارند؛ این گفته را علویان صدر معاون میراث‌فرهنگی کشور تایید و تاکید کرد که اگر این طرح ادامه پیدا کند حذف میدان نقش جهان و مجموعه‌ی اطراف آن جدی می‌شود. با این‌حال تمام کارشناسان و دوستداران میراث‌فرهنگی مخالف این اقدام شهرداری و شورای شهر هستند. اما "حاج رسولی‌ها" رئیس شورای شهر اصفهان صحبت‌های معاون میراث‌فرهنگی کشور را تکذیب کرد و به CHN گفت: «هنوز مشخص نیست که معاون میراث فرهنگی با چه هدفی قصد دارد اصفهان پایتخت فرهنگی جهان اسلام را تخریب کند. صحبت‌های وی نه‌تنها علیه اصفهان که علیه کشور است.» وی افزود: «با وضعیت فعلی 5 سال طول می‌کشد قطار شهری از محور غربی و شرقی عبور کند و هنوز کلنگ خط 2 زده نشده است. ضمن آنکه اگر قطار بخواهد از این مسیر عبور کند قطعا با نظرسنجی و تایید کارشناسان یونسکو انجام می‌شود. با اینکه مسئولان شهری عبور قطار شهری از میدان نقش‌جهان را به‌گردن نگرفته‎اند، اما متولیان میراث‌فرهنگی همچنان مخالفت‌ کرده و عبور خط 2 قطار شهری از نقش‌جهان را تخطی از قانون و ضوابط میراث‌فرهنگی عنوان می‌کنند. به گفته مسئولان سازمان میراث فرهنگی و بسیاری از دوستداران این حوزه، عبور قطار از زیر میدان نقش‌جهان، خطری جدی علیه این اثر بزرگ ملی و جهانی است. با این‌حال هنوز رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان این خطر را تائید نمی‌کند. فعالان و کارشناسان میراث‌فرهنگی درحالی با طرح عبور قطار شهری از زیر میدان نقش‎جهان کاملا مخالف هستند که حتی برخی از کارشناسان شهری هم مخالفت خود را اعلام کرده‌اند. براساس گفته‌های متولیان میراث‌فرهنگی بهترین راهکار برای حفاظت میدان نقش جهان در فهرست یونسکو این است که مسؤولان شهری به نظر سازمان میراث فرهنگی توجه و مطالعه برای عبور خط 2 قطار شهری از یک مسیر دیگر را آغاز کنند؛ چراکه به اعتقاد آنها پرونده نقش جهان در خصوص برج جهان‌نما همچنان باز است و این امکان وجود دارد که یونسکو به این مورد ورود پیدا کند و خطر حذف میدان از فهرست میراث جهانی دوچندان شود.