نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کودکان بی سرپرست رایگان از برج میلاد بازدید می کنند

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/03/25
خبرگزاری میراث فرهنگی – گروه شهری: پس از گذشت چهار سال از افتتاح برج میلاد، حالا کودکان بی سرپرست می توانند از این برج بطور رایگان بازدید کنند. این طرح در راستای سیاست های برج میلاد مبنی بر بازدید همه اقشار و گروه ها از بلندترین برج کشوراست. بر اساس گزارش خبرگزاری CHN طرح بازدید کودکان بی سرپرست از برج میلاد با همکاری برخی موسسات خیریه برگزار خواهد شد. در این طرح تورهای ویژه ای برای کودکان بی سرپرست و ایتام به صورت رایگان برگزار می شود. روابط عمومی برج میلاد تهران اعلام کرده است که این تورها در قالب گروه های 30 نفره خواهد بود. بر این اساس شنبه هر هفته کودکان بی سرپرست می توانند از نزدیک بلندترین برج کشور را مورد بازدید قرار دهند. صاحبان موسسات خیریه برای هماهنگی باید با شماره تلفن 8585 تماس بگیرند.