نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

ثبت جهاني برج قابوس

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/03/25
سال 2012 بلندترین برج آجری جهان در گنبد کاووس در فهرست آثار جهانی یونسکو ثبت می شود و تیرماه زمان ثبت نهایی این اثر جهانی اعلام شد. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: ثبت برج قابوس بلندریتن برج آجری جهان تیرماه سال جاری انجام می شود. قربان عباسی در پاسخ به این سوال که قرار بود این طرح خردادماه امسال انجام شود، افزود: جشن ثبت برج قابوس در قهرست جهانی تیرماه انجام خواهد شد. وی اظهار داشت: دعوتنامه نیز برای ما ارسال شد تا سازمان میراث فرهنگی کشور و استان و استاندار در جلسه یونسکو که در مسکو برگزار می شود، شرکت کنیم. وی عنوان کرد: امیدواریم در آنجا بتوانیم دفاع خوبی از این طرح داشته باشیم و ثبت جهانی برج قابوس انجام شود. برج قابوس بن وشمگیر یا میل گنبد بلندترین برج آجری دنیا و یکی از آثار ارزشمند معماری در دوره اسلامی است، این بنای تاریخی سده چهارم هجری قمری که هم اکنون در مرکز شهر گنبدکاووس و بر فراز تپه ای بزرگ قرار دارد به دستور شمس المعالی قابوس بن وشمگیر از پادشاهان آل زیار در سال 397 هجری (1007- 1006 میلادی) ساخته شده است. خبرگزاری مهر