نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

کمک‌های مالی اروپا کمک به گردشگری اسپانیاست

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/03/24
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ بین الملل ـ "طالب رفاعی" دبیر کل سازمان توریسم جهانی با استقبال از طرح اعطای کمک 100 میلیارد دلاری اروپا به اسپانیا اظهارداشت که دریافت کمک‌های مالی از بانک‌های اروپایی و تزریق آن به صنعت گردشگری اسپانیا، با افزایش میزان اشتغال، این بخش را به عنوان بزرگترین موتور رشد اقتصادی این کشور را ارتقا می‌دهد. به گزارش رویترزصنعت گردشگری که بیشترین سهم را دراقتصاد اسپانیا دارد، بیشترین زیان را به سبب نرخ بالای بیکاری که تاحدی به دلیل فشار شدید بدهی این کشور در بخش مالی است، متحمل شده‌است. با اینکه تحلیل‌گران اظهار نگرانی کرده‌اند اما "تالب رفاعی" دبیرکل سازمان توریسم جهانی با خوش بینی می‌گوید:«پیام‌هایی دریافت کرده‌ایم که حاکی از آن است که بخشی از این کمک‌ها برای کسب اطمینان از آن است که پول لازم برای ایجاد اشتغال و مشوق‌های اقتصادی فراهم باشد. اما آنچه که سبب امیدواری ماست آن است که بخشی از هراندازه کمک مالی که برای تشویق کسب و کار اختصاص یابد، به صنعت گردشگری تزریق می‌شود زیرا گردشگری قادر است با سود حاصله این بدهی را بازگرداند.» به گفته وی‌این بازگرداندن بدهی به نوبه خود کمکی به کل اقتصاد کشورواز همه مهم‌تر کمک به ایجاد اشتغال است. طبق همین گزارش نرخ بیکاری در اسپانیا بالاترین نرخ در کل منطقه یورو است که برابر با 24.4 درصد است. گردشگری اسپانیا سال گذشته از بروز ناآرامی‌ها در کشورهای عربی بهره بسیار برد اما امسال رشد این صنعت به استناد ثبت نام گردشگران کند شده واین گردشگران عمدتا روانه کشورهای دیگر شده‌اند. به گفته رفاعی اسپانیا که مقام سومین صنعت گردشگری جهان را پس از فرانسه و ایالات متحده دارد، درماه‌های نخست سال جاری نیز به میزان 2.6 درصد بهتراز میزان رشد پیش‌بینی شده در سطح جهانی که 5.7 درصد اعلام شده بود، عمل کرده‌است. این کشوربا اگاهی از توان نهفته صنعت گردشگری مبالغ زیادی را به این صنعت پمپ کرده‌است حتی اگر به قیمت کمتر گذاشتن سرمایه برای سایر بخش‌ها تمام شود. بنابراین برای ارتقای این صنعت کمپین‌های بزرگی نیز در زمینه میراث فرهنگی ونواحی ساحلی خود راه‌اندازی کرده‌است. به گفته وی اسپانیا امسال رکورد 1 میلیارد توریست بین‌المللی را شکست. وی از کشورهای اروپا خواست اجازه ندهند مشکلات اقتصادی سبب تنزل صنعت توریسم در این کشورها شود. وزارای دارایی منطقه یورو اخیرا پس از مدت ها بحث و بررسی سرانجام با اعطای کمک صد میلیارد یورویی برای نجات بانک‌های اسپانیا موافقت کردند. ماریانو زاخوی ، نخست وزیر اسپانیا معتقد است نجات بانک های این کشور با کمکی صد میلیارد یورویی موجب تثبیت کامل اقتصاد اسپانیا خواهد شد. این اقدام به خصوص موجب تزریق پول به بانک ها می شود و این امکان را فراهم می آورد تا بانک ها مجددا وام دهند و این به نوبه خود بر سبب افزایش اشتغال خواهد شد.