نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

دریافت مهر اصالت یونسکو برای فعالان صنایع دستی ضروری است

تعداد بازدید : 206
تاریخ : 1391/03/22
تهران - مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های تعاونی صنایع دستی استان فارس دریافت مهر اصالت از یونسکو برای فعالان صنایع دستی ضروری دانست و تاکید کرد که باید آموزش‌های لازم در این زمینه به صنعتگران داده شود. دریافت مهر اصالت برای آثار صنایع دستی از سال ۲۰۰۱ از سوی یونسکو و در جهت حمایت از تولید کنندگان، ایجاد اشتغال و بهتر شدن کیفیت کالاها به صورت آزمایشی در منطقه جنوب شرقی آسیا آغاز شد و در سال ۲۰۰۴ در آسیای مرکزی ادامه پیدا کرد. ایران از سال 2007 به این طرح یونسکو پیوسته است و رشته های مختلف صنایع دستی ایران از جمله رشته قلم کاری، خاتم، ملیله، گلیم ورنی، گلیم قشقایی و تسبیح نازک کاری مهر اصالت را از این نهاد فرهنگی بین المللی دریافت کرده اند. 'سلمان گورنگی' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود:در سال های گذشته هنرمندان عرصه صنایع دستی توجه چندانی به دریافت مهر اصالت از یونسکو نداشتند. وی افزود: با این حال برگزاری دوره های آموزشی برای صنعتگران موجب شد تا آنان با شاخصه‌های مورد نیاز برای دریافت مهر اصالت صنایع دستی از یونسکو آشنا و به این کار ترغیب شوند. مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی صنایع دستی استان فارس با بیان اینکه تا سال گذشته چهار نفر از هنرمندان این استان موفق به دریافت مهر اصالت از یونسکو شدند، افزود: اکنون حدود 20 نفر از هنرمندان صنایع دستی فارس حایز شرایط دریافت این گواهی از یونسکو هستند. گورنگی ادامه داد: در جهت آشنایی هرچه بیشتر مردم و گردشگران با صنایع دستی استان فارس، امسال نمایشگاهی از محصولات هنرمندان این عرصه در ارگ کریمخانی شیراز برگزار شد که با استقبال مردم و گردشگران رو به رو شد. مدیر عامل اتحادیه شرکت های تعاونی صنایع دستی فارس در ادامه موضوع بسته بندی محصولات صنایع دستی را از چالش های موجود در مسیر صادرات آن عنوان کرد و افزود: از ابتدای ماه آینده دوره های آموزشی برند و بسته بندی صنایع دستی در استان فارس برگزار می شود. گورنگی گلیم و دست بافته های را شاخصه صنایع دستی استان فارس نام برد و اظهار داشت: هنرمندان این استان در رشته های دیگری مانند خاتم فارس، قلم زنی مکتب شیراز نیز شهرت جهانی دارند و به تازگی نیز تراش سنگ های زینتی نیز در این استان رونق یافته است.