نمایش رایگان تورهای مسافرتی خارجی
سفربانک از سه طریق تورهای مسافرتی خارجی شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن تور مسافرتی خارجی
ب) خرید نرم افزار طراحی سایت پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری تور شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
نمایش رایگان تورهای مسافرتی داخلی
یکی از منحصر به فردترین خدمات سفربانک نمایش تورهای مسافرتی داخلی شما می باشد. جهت استفاده از این خدمات میتوانید در سفریانک ثبت نام کرده و تورهای مسافرتی داخلی خود را نمایش دهید.
نمایش رایگان بلیط و پرواز چارتری
سفربانک از سه طریق بلیط و پروازهای چارتری شما را نمایش می دهد و باعث افزایش فروش شما می شود:
الف) ثبت نام در سایت سفربانک و وارد کردن بلیط و پروازهای چارتری
ب) خرید نرم افزار رزرو پرواز نرم افزار پرواز به صورت اتوماتیک اقدام به جمع آوری بلیط و پروازهای چارتری شما از سایت آژانس کرده و در سفربانک نمایش می دهد.
ج) از طراح سایت آزانس خود بخواهید RSS تورهایتان را در دسترس قراردهد و آن را به سفربانک اطلاع رسانی کنید.
شمسی به میلادی
میلادی به شمسی
اخبار آژانس ها >

آب‌ گرم‌های سرعین مدرنیزه می شود

تعداد بازدید : 200
تاریخ : 1391/03/22
فرماندار سرعین گفت: تمامی آب های گرم سرعین مدرنیزه می شود. ایجاد استخرهای مدرن ، سالن های ورزشی ، جکوزی و سونا از جمله موارد مدرن کردن آبگرم های سرعین است. کاظم دبیر امروز در مراسم بهره برداری از آب گرم های بهسازی شده گاومیش گلی و بئش باجیلار سرعین افزود: در سال‌های گذشته 5 مورد از آب‌های گرم سرعین از جمله آبدرمانی سبلان ، قهوه سوئی ، ایرانیان باجلب و جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی ساماندهی و مدرنیزه شدند و هم اکنون آب های گرم پهنلو و ژنرال در دست مدرن شدن هستند که تلاش می کنیم این آبگرم ها در طول تعطیلات تابستان به بهره برداری برسد. وی افزود: در همین زمینه بهسازی و نوسازی دو آب‌ گرم مشهور سرعین ، گاومیش گلی و بش باجیلار نیز انجام شده تا مسافران تابستانی بتوانند از ظرفیت این دو مجموعه نیز به صورت بهداشتی استفاده کنند. فرماندار سرعین همچنین گفت: 500 میلیون تومان اعتبار شهرستانی برای دو استخره کردن آب گرم بش باجیلار اختصاص یافت و هم‌اکنون عملیات اجرایی این طرح با محوریت امور آب شهرستان سرعین آغاز شد. آقای نجفیان مدیر عامل آب استان اردبیل گفت: برای بازسازی این دو آب‌ گرم بالغ بر یک میلیارد و 270 میلیون تومان سرمایه‌گذاری شد. شهرستان سرعین 19 دهنه آبگرم معدنی دارد که 11 دهنه آن در شهر توریستی سرعین قرار گرفته است. سرعین سالانه پذیرای بیش از 5میلیون گردشگر داخلی و خارجی است که درآمد سالانه استان از این تعداد حدود 500 میلیارد تومان تخمین زده می شود. واحد مرکزی خبر